telewizja

Hotel Paradise 8: takiego finału programu nikt się nie spodziewał. To się naprawdę wydarzy

2024-05-13 12:21

To już ostatnie godziny programu Hotel Paradise 8. We wtorek, 14 maja dowiemy się, kto wygrał tę edycję randkowego reality show. Okaże się również czy mieszkańcy rajskiej wyspy zdecydują się na miłość czy pieniądze. Okazuje się jednak, że w finale będzie niemałe zaskoczenie. Chyba nikt nie zakładał tego scenariusza.

Hotel Paradise 8: kto znalazł się w finale?

Wreszcie nadszedł moment, na który czekało tak wiele osób. Docieramy do końca programu Hotel Paradise 8. Widzów TVN7 dzielą od niego jeszcze 2 odcinki, a fani show w Playerze czekają już tylko na finałowy odcinek. Hotel Paradise 8 dostarczył sporych emocji, choć początkowo oglądający dość mocno narzekali na uczestników. Zarzucali im, że zachowują się, jak na wycieczce szkolnej albo kolonii. Z czasem akcja zaczęła się powoli rozkręcać, choć chyba nie do końca w dobrym kierunku. Na pierwszy plan w Hotel Paradise 8 wysunął się bowiem Bartek, który stworzył parę z Luizą. Nie było to najlepsze połączenie. Gdy Luiza odpadła z programu, chłopak utworzył parę z Adą. Widzowie mocno krytykowali ich relację w Hotel Paradise 8 i zarzucali, że Bartek manipuluje dziewczyną i gra jej na emocjach. Ta podczas rajskiego rozdania w pewnym momencie opuściła Bartka, jednak szybko do niego wróciła i tak oto ta dwójka dostała się do tygodnia finałowego.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Kto wygra Hotel Paradise 8?

W tygodniu finałowym w Hotel Paradise 8 wydarzyło się sporo. Wiele par pożegnało się z programem, a na ostatniej prostej z finałowej rywalizacji odpadł jeden z ulubieńców widzów - Michał i jego partnerka Natalia. Tym samym w finale Hotel Paradise 8 znaleźli się Bartek i Ada oraz Jędrzej i Agnieszka. Chyba nikt jeszcze niedawno nie spodziewał się, że Bartek dojdzie aż tak daleko po tym, co mogliśmy oglądać przez kilka ostatnich tygodni. W komentarzach na profilu Hotel Paradise 8 jest gorąco.

Co tu sie w ogole odpier*ala. 2-3 tygodnie temu wszyscy mowili, jaki to bartek nie jest psychopata, ci*pa, pajac, manipulant, ze gnebi kobiety psychicznie. Nagle Bartek mowi “przepraszam” na sile, bo go wyje*ali z programu i o dziwo wszyscy widza w nim Romeo 😂zaraz pewnie walka w clout mma i tyle bedzie z tego . 😂

Mimo iż było mega toksycznie to, który związek jest idealny od a do z? Myślę, że mają szansę. Są prawdziwi. A śmiech Agnieszki i te środkowe palce gdy nie odpadli po teście, pokazuje tylko jakie ma parcie na kasę i jak mało zna Jędrka, mimo że są razem od początku. @michal.hotelparadise8 jest the jest, dobre podejście, na luzie, ale niestety ma nietrafiona partnerkę, która uwielbia kręcić afery i pisać własne scenariusze: ludzie przychodzą i mi mowia😂😂😂

Ada i Bartek należy im się ten finał i wygrana

- czytamy w komentarzach na profilu Hotel Paradise 8.

Która z dwóch par wygra w programie? I najważniejsze - wygra miłość czy kula, która roztrzaska ją na kawałki w imię kasy? O tym przekonamy się już jutro (wtorek) o 20:00 na antenie TVN7.