Hotel Paradise: All Stars – kiedy i o której nowe odcinki w TVN7? Dni i godziny emisji

i

Autor: TVN Hotel Paradise: All Stars – kiedy i o której nowe odcinki w TVN7? Dni i godziny emisji

Programy rozrywkowe

Hotel Paradise: All Stars ze zmianą emisji! Fani nie będą zadowoleni

2023-05-25 19:57

Hotel Paradise 7, a raczej Hotel Paradise: All Stars, wreszcie debiutuje. Premiera pierwszego odcinka już w czwartek 25 maja, a my już wiemy, że edycja specjalna nie będzie gościć na naszych ekranach tak często, jak poprzednie.

Hotel Paradise: All Stars to wyjątkowa odsłona popularnego programu randkowego. Tym razem w raju zawitają bowiem dobrze znane nam (i sobie nawzajem) twarze. Uczestnikami są weterani poprzednich serii, którym po dziś dzień nie udało się odnaleźć drugiej połówki. Czy Hotel Paradise 7 to zmieni? Kto zawalczy o wygraną i kiedy emitowane będą kolejne odcinki? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na wszystkie pytania.

CZYTAJ TAKŻE: Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Hotel Paradise: All Stars – uczestnicy. Kogo zobaczymy w 7. edycji i co się wydarzy?

Z pewnością możemy się spodziewać, że dynamika relacji pomiędzy uczestnikami znacząco odbiegać będzie od tego, co widzieliśmy w poprzednich sześciu sezonach. Mieszkańcy tytułowego Hotelu Paradise znają już bowiem zarówno siebie nawzajem, jak i zasady, jakimi rządzi się ten program. Na obecną chwilę wiemy, że o wielką wygraną ponownie zawalczą między innymi Nana Majos, Julia Skrodzka, Grzegorz Głuszcz oraz Łukasz “Blondino”, który w drugiej edycji doszedł aż do finału. Nadchodzą zatem liczne dramaty, intrygi i miłosne uniesienia.

Hotel Paradise: All Stars – emisja. Kiedy i o której ukazywać się będą nowe odcinki?

Są też jednak złe wieści. Klaudia El Dursi wyjawiła bowiem, że All Stars nie będzie emitowane codziennie, jak poprzednie sezony Hotelu Paradise. Tym razem otrzymywać będziemy wyłącznie po dwa odcinki tygodniowo – w czwartki i piątki, o godzinie 20:00, na antenie TVN7.

Dwa razy w tygodniu, co daje 12 długich tygodni z nami i naszymi perypetiami – wyjaśniła prowadząca Hotel Paradise: All Stars w rozmowie z magazynem Party.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska