Hotel Paradise 7. casting

i

Autor: Kadr ze spotu promującego casting do „Hotelu Paradise” (TVN7 screen) Kiedy startuje Hotel Paradise 7?

Hotel Paradise powróci do TVN7. Trwają castingi na uczestników. Kiedy emisja 7. sezonu?

2023-01-24 13:23

To już oficjalne, stacja TVN7 wyemituje Hotel Paradise 7. Aktualnie trwają castingi do programu, a na jego emisję będziemy musieli trochę poczekać. Kto ma szansę wziąć udział w programie, co trzeba zrobić żeby wystąpić?

Hotel Paradise kiedy kolejna edycja?

Pierwszy sezon wyemitowano wiosną 2020 roku. Od tamtej pory już sześciokrotnie śledziliśmy losy singli mieszkających w rajskiej wilii, walczących o miłość i duże pieniądze. Kiedy stacja TVN7 zapowiedziała, że wiosną 2023 zamiast Hotelu Paradise pojawi się nowe show, fani zaczęli martwić się czy będą kręcone kolejne edycje. Na szczęście według najnowszych doniesień format będzie kontynuowany, a zdjęcia mają ruszyć za kilka tygodni. Stacja ogłosiła castingi do siódmej i ósmej odsłony programu. Wszystko wskazuje na to, że podobnie jak w poprzednich sezonach producenci nakręcą od razu dwie edycje.

Wesele Marzeń z VOX FM 2023

Hotel Paradise 7. według zapowiedzi stacji ma się pojawić na ekranach jesienią 2023 roku, jednak ostateczna decyzja jeszcze w tej sprawie nie zapadła. Prace na planie siódmego sezonu mają się rozpocząć za około kilka tygodni i podczas tego samego wyjazdu do Kolumbii ekipa programu zrealizuje ósmą odsłonę. Trwa casting do obu edycji programu, w którym mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie tvn.pl/hotelparadisecasting.

Przypomnijmy, już na wiosnę wystartuje nowy format, który w ramówce zastąpi Hotel Paradise. Aktualnie trwają zdjęcia do programu Prawdziwa miłość, realizowane również w Kolumbii. Program w stacji TVN7 zadebiutuje 27 lutego br.

Sonda
Czy oglądasz programy randkowe?

Hotel Paradise 6. które pary przetrwały po programie? Uczestnicy zdradzają kto jest z kim