telewizja

Hubert Szczypek z Gogglebox. Przed telewizorem kradnie kobiece serca. Tego o nim nie wiecie

2024-07-07 22:57

W programie Gogglebox. Przed telewizorem od kilku sezonów pojawia się tajemniczy przystojniak. Widzowie wiedzą o nim stosunkowo niewiele, jednak w sieci nie brakuje wyszukiwań na jego temat. Hubert Szczypek to bohater, który skradł serca widzek i wzbudził niemałą zazdrość u męskiej części oglądających. Kim jest?

Kim jest Hubert Szczypek z Gogglebox. Przed telewizorem?

Przez program Gogglebox. Przed telewizorem przewinęło się mnóstwo bohaterów. O to było zresztą nie trudno, ponieważ format nadawany jest w TTV od blisko 10 lat. Przez ten czas można było w nim zobaczyć wiele twarzy. Choć część osób, takich jak chociażby Sylwia BombaIzabela Zeiske czy Ewa Mrozowska to bohaterowie, którzy w Gogglebox. Przed telewizorem pojawiają się niezmiennie od pierwszego odcinka, to co sezon w programie TTV następuje odświeżenie obsady. Podczas jednej z takich rotacji, do popularnego programu dołączył Hubert Szczypek. Ten błyskawicznie zyskał uznanie widzów Gogglebox. Przed telewizorem. Nie tylko za sprawą swojej przebojowości, ale i wyglądu, który mocno przypadł do gustu paniom, a wśród panów spowodował niemałą zazdrość. Kim jest Hubert SzczypekGogglebox. Przed telewizorem i co o nim wiemy? Wcale nie tak niewiele!

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Taki jest na co dzień Hubert Szczypek z Gogglebox. Przed telewizorem

Hubert SzczypekGogglebox. Przed telewizorem choć do programu dołączył dość późno, szybko został dobrze przyjęty przez widzów. Jednak co wiemy o chłopaku? Oprócz występów w programie Gogglebox. Przed telewizorem Hubert Szczypek zajmuje się kitesurfingiem. Prowadzi zajęcia z tej dyscypliny. Jednak nie tylko ten sport zawładnął jego życiem. Hubert SzczypekGogglebox. Przed telewizorem grał również w piłkę nożną oraz trenował MMA. Nic zatem dziwnego, że ma tak wyrzeźbione ciało. To przydaje mu się w pracy modela. Hubert SzczypekGogglebox. Przed telewizorem sporo czasu poświęca również na podróże. Nie każdy jednak wie, że chłopak, który urodził się 28 lipca 1999 roku wziął ślub! Jego wybranką jest piękna Sylwia. Zatem panie, które liczyły na coś więcej z Hubertem, niestety muszą o tym zapomnieć. Niemniej dalej można go podziwiać w Gogglebox. Przed telewizorem.