Hubert Urbański jest nie do poznania! Prowadzący “Milionerów” zszokował metamorfozą

i

Autor: AKPA Hubert Urbański jest nie do poznania! Prowadzący “Milionerów” zszokował metamorfozą

Gwiazdy

Hubert Urbański jest nie do poznania! Prowadzący “Milionerów” zszokował metamorfozą

2023-08-23 22:13

Hubert Urbański funkcjonuje w zbiorowej świadomości jako zawsze schludny i nienaganny prowadzący “Milionerów”. Prezenter słynie z noszenia garniaków oraz krótko przystrzyżonych włosów, koniecznie bez zarostu. Wielu przeżyło zatem szok, gdy ujrzało go w wakacyjnej odsłonie “Dzień Dobry TVN”.

Program śniadaniowy przeniósł się obecnie do Sopotu, a na słynnym molo pojawił się Hubert Urbański, wyposażony w walizkę pełną banknotów… z jego podobizną. Miało to oczywiście na celu promocję nadchodzącej edycji “Milionerów”, w której czeka nas sporo zmian (ale o tym później). Tym, co przykuło szczególną uwagę zgromadzonych i widzów DDTVN była spektakularna metamorfoza prowadzącego.

CZYTAJ TAKŻE: Etna i kuriozalna sytuacja podczas koncertu. “Co za czasy! Co za ludzie!”

Hubert Urbański w wersji wakacyjnej promuje nowych “Milionerów”

Urbański zasiadł na kanapie jako gość Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego, odziany w codzienny casualowy strój oraz… z dłuższymi włosami i brodą. W takim wydaniu aż trudno go rozpoznać, choć musimy przyznać, że bardzo mu do twarzy.

Hubert Urbański w Sopocie

i

Autor: AKPA Hubert Urbański w Sopocie

A co zmieni się w “Milionerach”? Poza ruchomym progiem gwarantowanym, do wygrania będzie nie jeden, a dwa miliony złotych. Takie eksperymenty z podnoszeniem stawki miały już miejsce w innych krajach i okazały się sukcesem. Czy podobnie będzie w Polsce? Przekonamy się wkrótce – nowy sezon startuje 4 września.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX test wiedza ogólna