Hubert Urbański ostro o współpracy z Michałem Wiśniewskim. “Rozkapryszony pięciolatek”

i

Autor: AKPA Hubert Urbański ostro o współpracy z Michałem Wiśniewskim. “Rozkapryszony pięciolatek”

Celebryci

Hubert Urbański ostro o współpracy z Michałem Wiśniewskim. “Rozkapryszony pięciolatek”

2023-12-01 2:08

Pamiętacie program “Jestem jaki jestem”, którego główny gwiazdorem był Michał Wiśniewski, a Hubert Urbański prowadził specjalne niedzielne audycje? W nowym wywiadzie prezenter wrócił wspomnieniami do tamtych czasów i otwarcie przyznał, że współpraca z liderem zespołu Ich Troje nie należała do najłatwiejszych (eufemistycznie rzecz ujmując).

Hubert Urbański wspomina współpracę z Michałem Wiśniewskim

Program “Jestem jaki jestem” wystartował w 2003 roku, czyli u szczytu popularności zespołu Ich Troje i – co za tym idzie – Michała Wiśniewskiego. Popularny wokalista i naczelny skandalista relacjonował w nim swoje codzienne życie u boku ówczesnej żony, Mandaryny, a w każdą niedzielę odbywał się odcinek specjalny prowadzony przez Huberta Urbańskiego. Jak się zapewne spodziewaliście, praca nad tym formatem była dla prezentera nie lada wyzwaniem.

CZYTAJ TAKŻE: “Królowa Przetrwania” to program, który zniszczy system? Uczestniczki wywołały burzę w sieci

W audycji Podcastex Hubert Urbański przyznał bez ogródek, że “Jestem jaki jestem” było ciekawym doświadczeniem, acz… trudnym. Michał Wiśniewski to bowiem człowiek o dominującym i upartym charakterze.

Było jak w tym powiedzeniu o lataniu helikopterem: i śmiesznie, i strasznie (...). „Uciążliwe” to chyba jest najwłaściwsze słowo. (...) On miał wtedy mocną pozycję na rynku, mocną pozycję zawodowo, mocną pozycję w wytwórni (...), silny głos w decydowaniu o pomysłach produkcyjnych. I postawę - jak nie chcecie, to nie, to ja idę do pokoju. Wszyscy musieli się martwić, co z tego wyniknie – przyznał prezenter.

Hubert Urbański nie gryzł się też w język opisując samo zachowanie Michała Wiśniewskiego.

Tak jak rozkapryszony pięciolatek, co może ustawić całą rodzinę w całym domu. (...) Wszystkich nas to przeczołgało, bo to było momentami nieznośne – skwitował.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: sonda damsko męska