Igor i Angelika z Big Brothera rozstali się. “Byłem bezdomny”

i

Autor: AKPA; Screenshot Instagram/ igorjakubowski_bb Igor i Angelika z Big Brothera rozstali się. “Byłem bezdomny”

Celebryci

Igor i Angelika z Big Brothera rozstali się. “Byłem bezdomny”

2023-07-01 10:11

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski strzaskali serca swoich fanów. Uczestnicy nowego Big Brothera ogłosili niedawno, że ich wspólna przygoda dobiegła końca – podjęli decyzję o rozstaniu. Co się właściwie stało? Igor zdobył się na nieco szokujące wyznanie.

Angelika i Igor byli uczestnikami reaktywowanego w 2019 roku Big Brothera. Oboje wpadli sobie w oko już w programie, a po wyjściu z domu Wielkiego Brata, postanowili kontynuować relację. Ta trwała aż cztery lata, a w 2021 roku weszła na zupełnie nowy poziom – Igor się oświadczył, a Angelika powiedziała “tak”. Wszystko zmierzało zatem dobrym kierunku…

Ostatnio jednak runęło jak domek z kart. Na instagramowym profilu Igora pojawił się dość obszerny wpis, informujący fanów o rozstaniu.

Po czterech latach związku z Angeliką nastąpił moment, w którym doszliśmy do wniosku, że coś się wypaliło i że problemy życia codziennego wzięły górę. Nasz związek od samego początku ze względu na Big Brothera był narażony na krytykę opinii publicznej i oczywiście wiele było świetnych momentów w tym czasie, ale zdarzały się i takie, kiedy chcieliśmy to kończyć, ale presja otoczenia mówiła “musicie być na zawsze razem” – rozpoczął wypowiedź.

CZYTAJ TAKŻE:

Igor i Angelika z Big Brothera rozstali się. Mężczyzna zszokował internautów

Następnie Igor podkreślił jasno i wyraźnie, że nie doszło do żadnej skandalicznej sytuacji, a z Angeliką rozstają się w neutralnych stosunkach.

Zostajemy w neutralnej relacji i nikt z nas nie żywi do drugiego urazy. Takie jest po prostu dorosłe życie, a urodziłem się tych czasach, kiedy jeszcze się rozmawiało, a nie prało brudy na Instagramie – dodał.

Następnie jednak ujawnił coś, co nieźle wstrząsnęło jego obserwatorami. Okazało się, że niegdysiejszy gwiazdor TV, przez chwilę był… bezdomny.

W ciągu trzech dni musiałem znaleźć mieszkanie, a dwa dni byłem bezdomny. I właśnie w takich chwilach poznajesz prawdziwych przyjaciół, którzy są ci w stanie bezinteresownie pomóc – wyjawił.

Big Brother – Angelika komentuje wpis Igora. Wcale nie jest tak kolorowo?

Mimo zapewnień mężczyzny, że ich relacja pozostaje neutralna, komentarz pozostawiony przez Angelikę wydaje się być dość wymowny. Była narzeczona napisała bowiem, że życzy mu jak najlepiej, ale reszty jego wypowiedzi komentować nie będzie.

Życzę jak najlepiej. Resztę pozostawiam bez komentarza – skwitowała.