Iness za kierownicą ciężarówki

i

Autor: screen/TikTok @inesskaaneta Seksowna woklaistka ma typowo męską profesję

Iness rusza w trasę, ale nie koncertową! Piękna gwiazda disco polo nie boi się ciężkiej pracy

2022-07-28 11:09

Piękna, drobna brunetka o kobiecych kształtach i ogromna maszyna. Wokalistka Iness zachwyca nie tylko na scenie i w teledyskach. Ostatnio pokazała również, że nie boi się zajęcia uznawanego za typowo męską profesję. Swoje przygody za kierownicą ciężarówki dokumentuje w sieci. Zobaczcie sami!

Wokalistka Iness jeździ ciężarówką

Słuchacze VOX FM doskonale kojarzą ją z takich hitów jak Oczy migdałowe czy Serca bicie. Gwiazda wystąpiła również podczas naszej trasy Najlepszy Koncert Świata. Wokalistka Iness, a właściwie Aneta Działak wyruszyła właśnie w drogę! I choć wielu artystów w wakacje pokonuje ogromne odległości, żeby przemieszczać się z jednego występu na kolejny, to Aneta bynajmniej nie ruszyła w trasę koncertową! Kilka miesięcy temu artystka pochwaliła się fanom zdanym egzaminem na kategorię C+E. Zapewniła jednocześnie fanów, że nie zamierza rezygnować z muzyki i planuje godzić obie profesje ze sobą.

Od kilku dni fani mogą obserwować przygotowania do wyjazdu w trasę. Gwiazda dokumentuje swoje przygody na TikToku oraz Instagramie. Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Topky, Szpilki i Top Girls - najseksowniejsze zespoły disco polo! Kim są piękne wokalistki?

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie

Kasia z Top Girls rozebrała się na plaży. Zdjęcia w bikini są obłędne! [GALERIA]