disco polo

Izabela Trojanowska ostro skomentowała Zenka Martyniuka. Żona muzyka komentuje

2023-11-01 22:13

Izabela Trojanowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Gwiazda postanowiła ostatnio zabrać głos nt. disco polo i Zenka Martyniuka. Nie wszystkim fanom się to spodobało. Co o takich wypowiedziach z ust autorki "Wszystko czego dziś chcę" sądzą sami Martyniukowie? Sprawa wydaje się jasna.

Izabela Trojanowska o muzyce disco polo

Chyba nie ma w naszym kraju osoby, która nie słyszała o Izabeli Trojanowskiej. Popularna piosenkarka stworzyła hit "Wszystko czego dziś chcę", który do dziś cieszy się ogromną popularnością. Na brak zainteresowania za strony fanów nie może też narzekać artysta z zupełnie innego gatunku muzycznego - Zenon Martyniuk. Ten zaskarbił sobie sympatię Polaków swoimi wielki hitami disco polo, jak chociażby "Przez twe oczy zielone" czy "Przekorny los". Czy połączenie ze sobą tych dwóch osobowości byłoby możliwe? W końcu świat polskiej muzyki widział już nie takie połączenia. Przypomnijmy, że podczas jednej z imprez sylwestrowych z Zenkiem Martyniukiem zaśpiewała Maryla Rodowicz. Wszystko wskazuje jednak na to, że znany gwiazdor disco polo raczej nie stworzy duetu ze znaną rockamanką - Izabelą Trojanowską. Jakiś czas temu o potencjalną możliwość połączenia tych dwóch światów zapytał Plotek. Izabela Trojanowska stwierdziła, że nie nadaje się do takiego rodzaju muzyki. Dodała też, że: Takie „la, la la” – ok, musi być – ale to nie jest mój świat. Zdaniem piosenkarki disco polo jest dobre na wesele albo imprezę pokroju urodzin lub imienin. Ta wypowiedź nie spodobała się części fanów. Co jednak sądzą o niej sami Martyniukowie?

Danuta Martyniuk szczerze o urodzie Zenka. Czy powinien sobie coś poprawić?

Co łączy Izabelę Trojanowską i Danutę Martyniuk?

Małżeństwo państwa Martyniuków najprawdopodobniej albo nie słyszało o wypowiedzi autorki numeru "Wszystko czego dziś chcę" albo nie kryje jakiejś większej urazy. Żona Zenka Martyniuka - Danuta ma bowiem Izabelę Trojanowską wśród swoich znajomych na Facebooku, co może świadczyć o tym, że panie mają dość bliskie i dobre relacje. Na tym jednak nie koniec. Żona znanego muzyka disco polo dość regularnie udziela się pod postami piosenkarki. Ta jakiś czas temu dodała wpis, w którym poinformowała, że pracuje w studiu nagraniowym. Danuta Martyniuk nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. W komentarzu napisała: Ja też czekam na nowy hit. Co może świadczyć o tym, że panie prywatnie się lubią. Trudno bowiem w tej wypowiedzi doszukiwać się nieszczerości albo chęci bycia niemiłą. Życzymy zatem, by dobra znajomość Izabeli Trojanowskiej i Danuty Martyniuk trwała niezmiennie.

Jak dobrze znasz piosenki Zenka Martyniuka?

Pytanie 1 z 8
Ludzie mówią do mnie przestań martwić się...
Listen on Spreaker.