telewizja

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem ogłosiła radosną nowinę! Posypały się komentarze

2024-07-08 14:29

Trudno o bardziej rozpoznawalną uczestniczkę programu Gogglebox. Przed telewizorem, niż Izabela Zeiske. Kobieta pojawia się bowiem w produkcji od samego początku, a widzowie pokochali duet, który tworzy z synem Joachimem. Ostatnio Iza podzieliła się ze swoimi obserwatorami radosną nowiną. Jej profil zalała fala komentarzy.

Gogglebox. Przed telewizorem: Izabela Zeiske z radosną nowiną

Kto ogląda program Gogglebox. Przed telewizorem, ten z pewnością wie kim jest Izabela Zeiske. Kobieta jest nie tylko niezwykle charakterystyczna, ale i występuje w produkcji od samego początku. Czyli od niemal dekady! Program Gogglebox. Przed telewizorem nadawany jest bowiem w TTV od 2014 roku. Przez ten czas zdążył przysporzyć uczestnikom sporą rozpoznawalność. Większość z nich może bowiem liczyć na setki tysięcy obserwatorów w sieci, liczne komentarze, a także współprace ze znanymi markami. Z tego korzysta m.in. Izabela Zeiske, którą w social mediach obserwuje ponad 160 tysięcy osób. Ten wynik gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem zdecydowanie robi wrażenie, ponieważ nie wszyscy mogą pochwalić się takimi liczbami. Ostatnio jednak w życiu popularnej twarzy TTV zadziało się też, jeśli chodzi o inne cyferki.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem świętuje urodziny

Ostatnie miesiące w życiu Izabeli Zeiske z programu Gogglebox. Przed telewizorem to prawdziwy emocjonalny roller coaster. Kobieta musiała bowiem pożegnać swoją ukochaną mamę, z którą występowała w programie TTV. Obserwując jej profil, wydaje się, że powoli podnosi się z tej życiowej tragedii i ponownie zaraża swoich obserwatorów uśmiechem i dobrym nastawianiem. Ostatnio przekazała im ponadto radosną nowinę! Izabela ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem świętowała bowiem swoje 63 urodziny. Wszystko postanowiła uczcić fotką w pięknej, czerwonej sukience i z kieliszkiem w ręce. W sieci błyskawicznie posypały się życzenia i gratulacje. Nie tylko od fanów, ale i od samych gwiazd TTV. My oczywiście do życzeń się dołączamy i życzymy Izie kolejnych co najmniej 63!