telewizja

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem podzieliła się ważnym przesłaniem. Warto wziąć je do serca

2024-06-20 10:53

Polacy kochają oglądać telewizję. Blisko 10 lat temu okazało się, że kochają także patrzeć na tych, którzy telewizję oglądają w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Jedną z osób, która od początku pojawia się na ekranie jest Izabela Zeiske. Ta podzieliła się ostatnio w sieci ze swoimi obserwatorami ważnym przesłaniem.

Gogglebox. Przed telewizorem: Izabela Zeiske z przesłaniem dla fanów

Trudno znaleźć drugi taki program w telewizji. Gogglebox. Przed telewizorem ma wyjątkową konwencję, ponieważ możemy w nim obejrzeć widzów, którzy oglądają programy telewizyjne. Bohaterowie tej produkcji TTV na ekranach towarzyszą nam już od blisko 10 lat. A widzowie bardzo szybko ich polubili. Na brak rozpoznawalności wśród bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem nie narzeka m.in. Sylwia Bomba, która na Instagramie dobija powoli do miliona obserwujących. Sporym uznaniem cieszy się też m.in. Mariusz Kozak. Spore grono fanów uzbierała również Izabela Zeiske. Ta w produkcji Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się od samego początku i komentuje programy w towarzystwie syna Joachima. Ostatnio Iza podzieliła się w sieci ważnym przesłaniem dla fanów.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Gogglebox. Przed telewizorem: Izabela Zeiske podbija Instagrama

W programie Gogglebox. Przed telewizorem Izabela Zeiske dała się poznać jako zabawna i kochająca matka. Od lat komentuje programy ze swoim synem Joachimem, a widzowie ich pokochali. Gwiazda TTV ma również spore grono fanów w sieci. Tam dzieli się swoim życiem. Pokazuje, jak gotuje, spędza wolny czas, a także podrzuca swoim followersom cenne rady. W końcu Iza z Gogglebox. Przed telewizorem to prawdziwa perfekcyjna pani domu. Ma jednak również bogate doświadczenie życiowe. Czasem dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi, ważnymi sentencjami. Ostatnio na jednej z relacji dodała grafikę z napisem: Można żyć bogato, można żyć ubogo, ale najważniejsze by mieć żyć dla kogo. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo piękne i prawdziwe słowa!