metamorfozy

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem pokazała zdjęcie sprzed wielu lat. Nie poznacie jej!

2024-07-02 0:01

Izabela Zeiske to jedna z największych gwiazd TTV. Popularność przyniósł jej udział w programie Gogglebox. Przed telewizorem, w którym pojawia się od pierwszego odcinka, aż do dziś. Na przestrzeni lat kobieta mocno się zmieniła. Jakiś czas temu opublikowała zaskakującą fotkę w sieci. Jest nie do rozpoznania.

Gogglebox. Przed telewizorem: Izabela Zeiske dawniej i dziś

Izabela ZeiskeJoachim Zeiske to jedna z najpopularniejszych par w programie Gogglebox. Przed telewizorem. Mama i syn w formacie TTV pojawiają się od samego początku i od pierwszego odcinka widzowie obdarzyli ich sporą sympatią. Nic zresztą dziwnego. Ten duet idealnie obrazuje relacje, które panują w wielu polskich domach. Joachim Zeiske ma bowiem cięty język, a Izabela ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem często odpowiada na niego równie mocno. Oglądający jeden z najpopularniejszych formatów TTV mogą śledzić ich losy rodzinne. Mama i syn nie tylko bowiem oglądają telewizję i komentują programy, ale i opowiadają sporo o swoim życiu. Widzowie chętnie śledzą je również na Instagramie. To właśnie tam Izabela Zeiske podzieliła się jakiś czas temu fotką sprzed lat.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem na dawnym zdjęciu

Profil, który prowadzi w sieci Izabela ZeiskeGogglebox. Przed telewizorem jest niezwykle popularny. Gwiazdę TTV obserwuje bowiem ponad 165 tysięcy osób, a ta liczba zdecydowanie robi wrażenie. Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę, że o takiej liczbie followersów może pomarzyć wielu aktorów czy aktorek. Choć może i nie powinno to dziwić, gdyż fani uwielbiają Izę z Gogglebox. Przed telewizorem za swojskość. Na jej profilu regularnie dzieli się relacjami na temat męża, syna, a także zdradza fanom triki na lepsze sprzątanie mieszkania czy gotowanie pysznych dań. Jakiś czas temu Izabela Zeiske wrzuciła jednak fotkę, na której trudno ją rozpoznać. Ta pochodzi bowiem z czasów jej dzieciństwa. Na zdjęciu trudno rozpoznać, że to gwiazda TTV! Zobaczcie zdjęcie w naszej galerii i przekonajcie się sami.

Listen on Spreaker.