telewizja

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem zabrała głos w sprawie męża. Ledwo powstrzymała łzy

2024-06-13 22:48

Tę kobietę znają wszyscy fani programu Gogglebox. Przed telewizorem. Izabela Zeiske pojawia się w tej produkcji od pierwszego odcinka. To wzorowa matka i żona. Bawi widzów swoim poczuciem humoru i ciętym językiem w stosunku do syna Joachima. Ostatnio podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrą informacją.

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem w poruszających słowach o mężu

To zdecydowanie jedna z najbarwniejszych postaci w programie Gogglebox. Przed telewizoremIzabela Zeiske w produkcji TTV pojawia się od pierwszego odcinka i błyskawicznie została bardzo dobrze przyjęta przez widzów. Choć oczywiście gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem ma i swoich hejterów, to jednak w sieci przeważają jej fani. Ci cenią Izabelę za jej szczerość i poczucie humoru na ekranie. Tym dzieli się z oglądającymi już od blisko dekady. Programy komentuje w towarzystwie swojego syna Joachima. Ten duet w Gogglebox. Przed telewizorem robi niemałe zamieszanie. Ostatnio Izabela Zeiske podzieliła się ze swoimi obserwatorami przykrą informacją na temat męża. Wprost przyznała, że ledwo powstrzymuje łzy w tej sytuacji.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Izabela Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem zaskoczyła słowami o mężu

Fani programu Gogglebox. Przed telewizorem doskonale wiedzą o tym, że Izabela Zeiske jest niezwykle rodzinną osobą. W samej produkcji TTV od pierwszego odcinka pojawia się ze swoim synem Joachimem. Potem na kanapie dołączyła do nich mama Izabeli - "Bunia". Ta niestety odeszła kilka miesięcy temu. Niezwykle ważną osobą dla Izabeli Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem jest również jej mąż. Wielokrotnie przewija się on w rozmowach matki z synem w programie, ale i można zobaczyć jego fotki na Instagramie Izy. To tam podzieliła się ona smutnym wyznaniem na temat męża. Gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem wyjechała bowiem do sanatorium. W dodatku bez męża. Jak przyznała - wydawało się jej, że będzie fajnie i poczuje się, jak dzieciaki na koloniach. Jednak szybko zaczęło jej brakować męża obok siebie. Izabela Zeiske nie ukrywała, że ledwo powstrzymuje łzy z tęsknoty. Trzymamy kciuki, żeby gwiazda Gogglebox. Przed telewizorem, jak najszybciej spotkała się z Boguszem!