Jann

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Jann dostał od Eurowizji drugą szansę! Polak ma spore szanse na wygraną

2023-05-29 9:46

To nie koniec przygody Janna z tegoroczna Eurowizją. Okazuje się, że utalentowany artysta dostał drugą szansę i już nie długo zaprezentuje swoje możliwości wokalne w wyjątkowym konkursie. Okazuje się, że polak ma ogromne szanse na to, by zająć pierwsze miejsce!

Eurowizja 2023 okazała się dla Janna przepustką do sławy i wielkiej kariery. Pomimo tego, że artysta nie wygrał krajowych eliminacji i nie miał okazji reprezentować Polski na tegorocznym konkursie piosenki, to jego występ podczas preselekcji na długo zapadł fanom w pamięci. Spore emocje wzbudziła również decyzja jury, która nie wszystkim się spodobała. Wielu uważało, że Jann jest najlepszym kandydatem, a Polska z nim na czele ma ogromne szanse na to, by wygrać 67. Konkurs Piosenki Eurowizji. Okazuje się jednak, że wokalista nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Już niedługo będziemy mogli oglądać go na wielkie scenie obok znakomitych artystów. Jann dostał od Eurowizji drugą szansę!

Eurowizja 2024 - kto z Polski? Jest już pierwszy kandydat!

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Jann - Eurowizja 2023

Jann na Eurowizji, to marzenie wielu fanów młodego artysty. Wiele wskazuje na to, że ich modlitwy zostały wysłuchane. 24-latek został doceniony przez stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji, którzy zdecydowali, że będzie on reprezentantem Polski na OGAE Second Chance Contest. W głosowaniu wzięło udział 165 członków, którzy ocenili utwory z polskich preselekcji w skali od 10 do 1 (pomijając 9). Okazuje się, że polski artysta zdobył najwięcej punktów ze wszystkich, bo aż 1491.

Eurowizja 2024 - gdzie się odbędzie? Kiedy 68. Konkurs Piosenki Eurowizji? [DATA, TERMIN]

OGAE Second Chance Contest 2023 - co to jest?

To plebiscyt organizowany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Miłośników Konkursu Piosenki Eurowizji, w którym uczestniczą artyści, którym nie udało się wygrać eliminacji w swoich krajach. To konkurs drugiej szansy, który ma za zadanie wyłonić najlepszą piosenkę, której nie udało si e zakwalifikować do głównego konkursu.

Listen on Spreaker. Źródło: Jann dostał od Eurowizji drugą szansę! Polak ma spore szanse na wygraną