Czy Jarosław i Karol będą razem?

i

Autor: Canva

Jarosław zakochany do szaleństwa w Karolu ukrywa istotny szczegół. Co zwycięży - miłość czy rodzina?

2022-10-24 13:57

Jarosław i Karol znają się od 3 miesięcy. Poznali się w pracy i zaczęło ich do siebie ciągnąć mocniej niż przypuszczali. Najbardziej zbliżył ich do siebie wyjazd integracyjny w góry. Jednak Jarek skrywał przed potencjalnym partnerem istotny szczegół. Czy Pawelcowi udało się ich pogodzić?

Czy Jarek i Karol pogodzili się na antenie VOX FM?

Znają się od 3 miesięcy. Pracują razem, a zbliżył ich do siebie wyjazd integracyjny w okolice Szczyrku. Jarek ma 31 lat i prowadzi sklep internetowy. Ma 185 cm wzrostu, lekko zaokrąglony brzuszek i ani jednego włosa na głowie. Z Kolei Karol jest 2 cm niższy i jest przystojnym, umięśnionym i zadbanym 24-latkiem. W swoim zgłoszeniu Jarosław prosi Pawelca o pomoc, ale jak się okazuje ukrywa bardzo istotny szczegół.

CZYTAJ TAKŻE: Kamil Kossakowski: nigdy tak nie róbcie! Gwiazdor na filmiku wyskakuje z jadącego auta

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Pawelcu,Karol to kolega z pracy, który podoba mi się, ale nie mam odwagi mu tego okazać.Myślę, że możesz pomóc przełamać nam pierwsze lody.

W rozmowie na antenie okazało się, że Jarosław zapomniał w swoim zgłoszeniu wspomnieć o żonie i dzieciach. Czy Paweł Pawelec odniesie kolejny sukces i tych dwóch będzie szczęśliwie iść razem przez świat? Posłuchajcie sami. A do Kochaj albo rzucaj zgłaszać się możecie codziennie na kochajalborzucaj.voxfm.pl. Miłosne historie do usłyszenia od poniedziałku do piątku po 9:00 na antenie VOX FM oraz na stronie www.voxfm.pl w zakładce PODCASTY.

CZYTAJ TAKŻE: Daria ostro o Eurowizji: konkurs, z którego nic nie wynika! Czy artystka będzie startować ponownie?

Listen to "Jacek zakochany do szaleństwa w Karolu ukrywa istotny szczegół. KOCHAJ ALBO RZUCAJ" on Spreaker.

Justyna z Top Girls niemal nago pozuje do zdjęć. Ciało jak marzenie!