Marcin Miller

i

Autor: AKPA

disco polo

Jej dom to świątynia Marcina Millera. Muzyk Boys zrobił niespodziankę swojej fance

2023-09-19 15:48

Marcin Miller to muzyk disco polo, który od lat ma swoich wiernych miłośników i całe fankluby, które podróżują za nim po całej Polsce. Wielbiciele piosenkarza zespołu Boys zbierają gadżety, autografy i zdjęcia ze swoim idolem. Niektórzy mają wręcz całe ołtarzyki! Ostatnio Marcin postanowił zrobić niespodziankę jednej z fanek. Jaką?

Popularność Marcina Millera z zespołu Boys

Nie ulega wątpliwości, że Marcin Miller to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków disco polo w naszym kraju. To zespół Boys jako jeden z pierwszych w Polsce przecierał szlaki na rynku. Nic zatem dziwnego, że dziś jego lider cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. W końcu to on wylansował mnóstwo hitów polskiej muzyki tanecznej, bez których nie wyobrażamy sobie obecnie imprezy. Życia bez Marcina Millera nie wyobrażają sobie też jego fani. A ci w naszym kraju tworzą naprawdę pokaźną grupę. Nie brakuje osób, które w ramach fanklubów Marcina jeżdżą za nim po całej Polsce, by oglądać swojego ulubionego wokalistę na żywo. Zdarzają się i tacy, którzy w swoich domach mają mnóstwo pamiątek związanych z zespołem Boys. Ostatnio jednej z takich fanek Marcin Miller postanowił zrobić niespodziankę.

Skolim & Marcin Miller – Dumka na dwa serca | Duety Jakich Świat Nie Słyszał Vox FM

Marcin Miller odwiedził swoją fankę

O tym, że Marcin Miller z Boys ma wielki szacunek do swoich fanów wiadomo nie od dziś. Jakiś czas temu odwiedził jedną ze swoich fanek, sprawiając jej tym nie lada prezent. Teraz ponownie muzyk disco polo postanowił zaskoczyć swoich wielbicieli. Jak napisał na swoim Instagramie "na spontanie" odwiedził inną ze swoich fanek, która o niczym nie wiedziała. Na zdjęciach widzimy, że to prawdziwa miłośniczka Marcina. Ma kubek z jego zdjęciem, poduszkę i mnóstwo zdjęć w ramkach. Takie odwiedziny musiały być, więc dla niej wyjątkowym prezentem. Fanka lidera Boys napiła się z nim i zjadła ciasto, nie ukrywając na zdjęciach swojej radości, co łatwo można dostrzec po jej uśmiechu. Przyznajemy - te fotki naprawdę wzruszają. A fanom Marcina możemy tylko pozazdrościć takiego idola!

Boys - jak dobrze znasz największe hity zespołu?

Pytanie 1 z 6
Który z tych utworów ukazał się jako pierwszy?