telewizja

Jej kariera rozsypała się, jak domek z kart. Teraz Dagmara Kaźmierska próbuje wrócić na salony

2024-07-01 7:59

Dagmara Kaźmierska w ostatnich latach w mediach osiągała niemałe sukcesy. Można ją było zobaczyć na antenach TTV, TVN, a ostatnio także Polsatu. Jeden moment wystarczył jednak, by to, co budowała przez lata legło w gruzach. Kobieta zniknęła z telewizyjnych ekranów. Teraz chce wrócić na salony. Czy się jej to uda?

Dagmara Kaźmierska: afera - o co chodzi?

Ostatnie lata w telewizji, to czas, gdy Dagmara Kaźmierska w zawrotnym tempie rozwijała swoją karierę. Wszystko zaczęło się od programu Królowe życia, w którym wykreowano ją na jedną z najbardziej znanych postaci Kłodzka. W tej produkcji celebrytka występowała wiele lat, a show osiągało niemałe wyniki oglądalności. W pewnym momencie Dagmara Kaźmierska zniknęła jednak z tego formatu i poszła do Polsatu. Tam pojawiała się m.in. w produkcjach Dagmara szuka męża, a ostatnio brała udział w programie Taniec z gwiazdami. W tanecznym show doznała kontuzji i wycofała się z walki o kryształową kulę. Niedługo później jeden z artykułów zakończył jej telewizyjną karierę. Na jaw wyszło bowiem, że Dagmara Kaźmierska w szokujący sposób miała traktować kobiety, które były jej pracownicami.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Dagmara Kaźmierska wróci na salony?

Informacje o przeszłości, jaką skrywa Dagmara Kaźmierska były szokiem dla widzów. Z sieci i z telewizji błyskawicznie zniknęły wszystkie odcinki programu Królowe życia, w którym celebrytka brała udział. W komentarzach spłynęła za to na nią fala krytyki. Kaźmierska nie pojawiła się również na finale programu Taniec z gwiazdami i wycofano jej format Dagmara szuka męża. Na jakiś czas celebrytka zniknęła z przestrzeni publicznej. Ostatnio jednak coraz częściej udziela się w sieci. Publikuje posty i relacje na jej Instagramie, a także prowadzi transmisje sprzedażowe. Czy to oznacza, że Dagmara Kaźmierska chce wrócić na salony? Czy uda się jej wrócić do telewizji? Będziemy to oczywiście obserwować i informować was na bieżąco!

Listen to "Proces. Franz Kafka. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.