Jesika – „Złap mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy słuchać?

i

Autor: YouTube.com/Jesika Oficjalne konto Jesika – „Złap mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy słuchać?

Jesika – „Złap mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy słuchać?

2022-07-04 9:58

Szykuje się gorąca wakacyjna premiera. Jesika Wysota nagrała teledysk do swojej najnowszej piosenki pod tytułem „Złap mnie”. Kawałka, jeszcze przed premierą, będzie można posłuchać tylko w VOX FM. Zapowiedź już trafiła do sieci fani nie mogą doczekać się całości.

Jesika zaplanowała premierę swojej najnowszej piosenki na wtorek, 5 lipca. Teledysk do „Złap mnie” wokalistka disco polo nagrywała w Chorwacji, dlatego oprócz gwiazdy disco polo zobaczymy w nim piękne plenery znad Adriatyku. Jesika znana jest z takich piosenek, jak m.in. „Chwytaj chwile”, „Wytatuowany w sercu" czy „Mapa marzeń". Wszystkie kawałki są uwielbiane przez fanów, czy z najnowszym będzie podobnie? Wszystko wskazuje na to, że tak. Zapowiedź teledysku już trafiła do sieci, a internauci nie szczędzą pozytywnych komentarzy i nie mogą doczekać się całości. Dla niecierpliwych mamy dobra wiadomość – piosenki będzie można posłuchać wcześniej. Jesika – „Złap mnie” przedpremierowo tylko w VOX FM, w poniedziałek, 4 lipca, około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi i nowość „Coraz bliżej”. Magdalena Narożna wygląda jak miliony dolarów, a piosenka to hit lata?

Tribbs do Piwowarskiego "śpiewasz jak jazzman" - gość Pierwszej Zmiany VOX FM

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?