telewizja

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem jest gejem? Prawda o jego orientacji wyszła na jaw

2024-05-20 13:36

Joachim Zeiske z programu Gogglebox. Przed telewizorem to jeden z najpopularniejszych uczestników tego formatu. W show pojawia się wraz z matką od pierwszego sezonu. I choć wiele już o nim wiemy, to wciąż nie wszystko. Część z internautów zaczęła się zastanawiać nad orientacją gwiazdy TTV. Padła odpowiedź.

Gogglebox. Przed telewizorem: jakie orientacji jest Joachim?

Niewiele jest w telewizji programów, które byłyby w stanie utrzymać się w ramówce tak długo, jak Gogglebox. Przed telewizorem. Format nadawany jest na antenie TTV już od blisko 10 lat. Przez ten czas przewinęło się przez niego mnóstwo osób, a wielu z uczestników zrobiło pokaźne kariery. To właśnie w Gogglebox. Przed telewizorem swoje pierwsze medialne kroki stawiali Sylwia BombaAgnieszka Kotońska czy Dominik Abus. Wiele z osób, które występują w formacie TTV mocno rozwinęło skrzydła i zyskało sporo obserwujących w sieci. To m.in. Joachim Zeiske, który w Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się wraz ze swoją mamą Izabelą Zeiske od pierwszego odcinka aż do dziś. Ta dwójka sprawia, że na ekranie jest zawsze ogień i sporo śmiechu. Mama i syn zyskali też spore uznanie ze strony widzów, którzy chcieliby wiedzieć o nich wszystko. M.in. to jakiej orientacji jest JoachimGogglebox. Przed telewizorem.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Czy Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem jest gejem?

W sieci na temat Joachima z programu Gogglebox. Przed telewizorem pojawiają się różne komentarze. Wiele osób zachwyca się nad tym, jak bliskie relacje ma ze swoją mamą i, jak wiele czasu jej poświęca. Niektórzy są za to zupełnie innego zdania i uważają to za mało męskie. W dodatku Joachim Zeiske nie wspomina w Gogglebox. Przed telewizorem szczególnie o swoim życiu uczuciowym. Nie wiadomo np. czy chłopak ma dziewczynę. Być może dlatego część widzów zaczęła się zastanawiać, czy chłopak nie jest gejem. Jaka jest prawda? Na to pytanie Joachim odpowiedział sam w jednym z odcinków. - Nie jestem homoseksualistą - oświadczył popularny bohater Gogglebox. Przed telewizorem. Przyznając jednocześnie, że nie ma nic przeciwko osobom o odmiennej orientacji. Dodał, że bardzo lubi też geja, który pojawia się w programie Gogglebox. Przed telewizorem - Mariusza Kozaka. Widzowie za to bardzo lubią Joachima! My również!