telewizja

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem powiedział o wstydliwym problemie! Ma jasne przesłanie dla fanów

2024-06-22 12:32

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najbardziej znanych twarzy TTV. Od pierwszego sezonu komentuje programy razem z mamą Izabelą. Często udziela się również w sieci na jego profilach w social mediach. Tam postanowił ostatnio wypowiedzieć się o wstydliwym problemie. Na co zwrócił uwagę fanom?

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim mocno o problemie Polaków

Gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem dają widzom rozrywkę już od blisko 10 lat. Od pierwszego sezonu w tej produkcji pojawiają się m.in. Sylwia BombaIzabela Zeiske czy jej syn Joachim Zeiske. Ci udzielają się nie tylko na antenie TTV w programie Gogglebox. Przed telewizorem, ale i w social mediach. Tam przez lata zgromadzili mnóstwo fanów. Tylko Sylwia Bomba ma na Instagramie ponad 900 tysięcy obserwatorów. Na brak rozpoznawalności nie narzeka też Joachim Zeiske z programu Gogglebox. Przed telewizorem. Ten regularnie dodaje na swoje profile relacje i zdjęcia z tego, jak spędza wolny czas. Czasem wypowiada się również na ważne dla niego tematy. Ostatnio gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem postanowił zabrać głos w sprawie "wstydliwego" problemu.

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem o sprzątaniu po psach

Gwiazdy wykorzystują social media do różnych celów. Jedni reklamują w nich różnego rodzaju produkty, inni pokazują tam swoje życie, a niektórzy przekazują ważne przesłania. Tak jest również w przypadku bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem. Na Instagramie regularnie udziela się Joachim Zeiske. Ten postanowił ostatnio zabrać głos ws. ważnego problemu, z którym mierzymy się na ulicach. Gwiazdor TTV dodał relację z tabliczką z napisem "Posprzątaj po swoim psie". W opisie napisał: Pamiętajcie! TO NIE WSTYD! Wstydem jest nie posprzątać! Nie wiemy czy obserwatorzy Joachima zastosują się do jego zaleceń, ale zdecydowanie trzeba przyznać mu rację. Niesprzątanie po psiakach to bowiem niestety poważny problem.