telewizja

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem przeszedł spektakularną metamorfozę! Niezłe z niego ciacho!

2024-05-27 10:03

Trudno szukać w telewizji drugiego takiego programu. Format Gogglebox. Przed telewizorem, który nadawany jest w TTV od blisko dekady, nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Podobnie, jak i jego uczestnicy. Jeden z nich - Joachim Zeiske, który jest w show od początku - pochwalił się spektakularną metamorfozą!

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem mocno się zmienił!

Niewiele jest w telewizji programów, które są w stanie wytrzymać kilka sezonów. Widzowie z pilotem są mocno wymagający i często wiele formatów wypada z ramówki po kilku latach. Jednak nie program Gogglebox. Przed telewizorem. Ten na antenie TTV nadawany jest od blisko dekady i twórcy nie mogą narzekać na brak zainteresowania widzów. To nie doskwiera też i samym uczestnikom. Wielu z nich dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem stało się gwiazdami. To m.in. Sylwia Bomba, która w sieci zgromadziła kilkaset tysięcy obserwujących, a także wystąpiła w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami. Na brak rozpoznawalności nie narzeka też Joachim Zeiske, który w Gogglebox. Przed telewizorem występuje od pierwszego sezonu. Chłopak pochwalił się ostatnio mocną przemianą!

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem przypakował

Joachim z programu Gogglebox. Przed telewizorem jest jednym z ulubionych uczestników widzów. Nic zresztą dziwnego. Od pierwszego sezonu rozbawia oglądających ze swoją mamą, komentując różne programy telewizyjne i seriale. Joachim przez ostatnie lata jednak mocno się zmienił. Jak wyglądał w pierwszych odcinkach Gogglebox. Przed telewizorem możecie zobaczyć w galerii na dole strony. Jednak Zeiske przeszedł nie tylko metamorfozę, jeśli chodzi o twarz i fryzurę, ale także o sylwetkę. Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem ostatnio coraz częściej chwali się fotkami z siłowni. Na tych można zobaczyć, że chłopak coraz bardziej mężnieje i nieźle przypakował. Trzymamy kciuki za jego dalszy rozwój i liczymy na kolejne fotki!