gwiazdy

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem kusi w social mediach! Przeszedł szokującą przemianę

2024-06-26 23:11

Program Gogglebox. Przed telewizorem to ulubiona produkcja widzów TTV. Ten format nadawany jest od blisko 10 lat. Oglądający mocno związali się z jego bohaterami. Jednym z najpopularniejszych jest Joachim Zeiske. Ten przeszedł ostatnio mocną metamorfozę. W sieci mocno kusi i zaskakuje swoich obserwatorów.

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim Zeiske pokazał klatę

Program Gogglebox. Przed telewizorem to jedna z najpikantniejszych produkcji nadawanych na antenie TTV. Nic zresztą dziwnego. Uczestnicy tego show niemal nigdy nie gryzą się w język podczas nagrań, dzięki czemu w odcinkach możemy często usłyszeć mocne i ostre komentarze do oglądanych produkcji. Właśnie za to widzowie pokochali format Gogglebox. Przed telewizorem. Ten w TTV nadawany jest już od blisko 10 lat, ku uciesze bohaterów tego programu. Wielu z nich zrobiło bowiem przez ten czas zawrotne kariery w showbiznesie i zyskało mnóstwo obserwatorów w sieci. Jedną z takich osób jest m.in. Joachim Zeiske. Ten w Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się z mamą Izą od samego początku. Przez ten czas chłopak mocno się zmienił. Wyrósł na niezłe ciacho.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim kusi fanki i fanów w sieci

W pierwszych odcinkach programu Gogglebox. Przed telewizorem Joachim Zeiske był spokojny i momentami może nawet nieco wycofany. Z sezonu na sezon coraz mocniej się jednak rozkręcał i teraz pokazuje na ekranie pełny wachlarz swoich możliwości. Przez ten czas zmienił się jednak nie tylko mentalnie, ale i fizycznie. Z chłopaka, który miał zwykłą budowę, wyrosło prawdziwe ciacho! Gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem solidnie trenuje na siłowni i daje przykład swoim fanom. Trzeba przyznać, że jego aktualna sylwetka naprawdę robi wrażenie. A sam Joachim Zeiske chętnie chwali się nią w sieci. Ostatnio wszedł do wody i zaprezentował się fanom w samych szortach. A tym opadły szczęki. Bo gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem nieźle przypakował! To możecie zobaczyć w galerii poniżej. Jest gorąco.