telewizja

Joachim Zeiske z Gogglebox. Przed telewizorem zszokował swoich fanów! W komentarzach burza

2024-06-06 8:06

Tego chłopaka znają doskonale wszyscy fani programu Gogglebox. Przed telewizorem. Joachim Zeiske pojawia się w tej produkcji od samego początku w towarzystwie swojej mamy Izabeli Zeiske. Ostatnio popularny bohater mocno zaskoczył swoich obserwatorów. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco! O co poszło?

Joachim z Gogglebox. Przed telewizorem zaskoczył wszystkich!

Joachim z programu Gogglebox. Przed telewizorem ostatnio coraz mocniej udziela się w sieci. Widzowie doskonale znają go z anteny TTV z jednego z najpopularniejszych programów w tej stacji. Format Gogglebox. Przed telewizorem utrzymuje się bowiem w ramówce już od blisko dekady i nie zanosi się na to, by miał znudzić się widzom. Najlepszym dowodem na to jest spore zainteresowanie ze strony widzów w sieci. Ci chętnie obserwują bohaterów produkcji TTV w social mediach, gdzie mogą znaleźć o nich jeszcze więcej informacji. Tylko Sylwia Bomba ma ponad 900 tysięcy obserwatorów. Na brak zainteresowania nie narzeka też Joachim Zeiske, który w Gogglebox. Przed telewizorem pojawia się w towarzystwie mamy Izabeli Zeiske od pierwszego sezonu tego formatu. Ostatnio "Chimek" zaskoczył widzów.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Gogglebox. Przed telewizorem: Joachim to niezłe ciacho!

W pierwszych odcinkach programu Gogglebox. Przed telewizorem Joachim sprawiał wrażenie chłopaka, który co prawda jest przebojowy, ale jednak ma lekkie hamulce. Wraz z kolejnymi sezonami chłopak zaczął się coraz bardziej otwierać i zaskakiwać widzów TTV. Teraz postanowił to zrobić również w sieci. Ostatnio na Instagramie Joachima z Gogglebox. Przed telewizorem zrobiło się naprawdę gorąco. A wszystko za sprawą zdjęcia, które gwiazdor TTV wstawił na swojego Instagrama. Na tym prezentuje się w samych szortach. I to całkiem nieźle się prezentuje! Fani Joachima postanowili to mocno skomentować.

Adonis

oh wow 🥵

🔥

- czytamy w komentarzach pod fotką bohatera Gogglebox. Przed telewizorem.

Jesteście podobnego zdania? Zobaczcie zdjęcie poniżej i oceńcie!