Joanna Krupa z własnym reality show? Musiałoby być na jej zasadach

i

Autor: AKPA Joanna Krupa z własnym reality show? Musiałoby być na jej zasadach

Celebryci

Joanna Krupa z własnym reality show? Stawia jasne warunki: “jestem za stara na takie dramy”

2023-07-31 22:38

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, prowadząca “Top Model” oraz była uczestniczka reality-show “The Real Housewives of Miami”. Z uwagi na fakt, iż tej jesieni Telewizja Polsat pokaże polską wersję programu, dziennikarz Plotka zapytał celebrytkę, czy nie marzy jej się przypadkiem własny format.

Joanna Krupa to polska gwiazda, która może pochwalić się oddanym gronem fanów i nie lada popularnością. Jej konto na Instagramie śledzą 2 miliony osób, a sama celebrytka przyznaje, że chętnie dzieli się szczegółami z życia codziennego. Udziału we reality-show nie wspomina jednak najlepiej. W rozmowie z Plotkiem wyznała, że producenci “The Real Housewives of Miami” wielokrotnie podkręcali dramy, a całość nie była do końca szczera.

Często też kobiety udawały, że tam jakiś mają sukces, albo że to ich dom, a to nie był ich dom, czy auta wypożyczały. Bardzo nakręcały i pokazywały, że więcej mają, niż miały w rzeczywistości. To nie było takie szczere reality show – przyznała w wywiadzie z Bartoszem Pańczykiem z serwisu Plotek.pl.

CZYTAJ TAKŻE: Joanna Krupa kocha disco polo! Jej ulubione utwory mogą was zaskoczyć

Joanna Krupa z własnym reality show? Musiałoby być na jej zasadach

Co jednak z własnym formatem? Joanna Krupa otwarcie przyznała, że bierze taką opcję pod uwagę, ale wszystko musiałaby robić w zgodzie z sobą. Wyjaśniła, że nie w głowie jej sztuczne dramaty, manipulacje i mowa nienawiści.

Kocham ten show-biznes. Też lubię, jak ludzie do mnie piszą i pytają się o moje normalne prywatne życie. I ja chętnie się tym dzielę, bo nie mam nic do chowania. Ale to by musiało być po moich zasadach. Żadnej dramy, nienawiści, takich rzeczy. Teraz to mnie w ogóle już nie kręci. Jestem za stara na takie dramy w moim życiu. Jakby to było pozytywne... Wiadomo, w życiu zawsze jest troszkę dramy, ale nie takiej, że chcesz komuś zrobić krzywdę – przyznała w rzeczonym wywiadzie.

A wy, chętnie zobaczylibyście reality-show Joanny Krupy? My musimy przyznać, że taka wizja brzmi intrygująco.

Czy rozpoznasz program rozrywkowy po CYTACIE? Ten quiz rozwiążą tylko prawdziwi znawcy

Pytanie 1 z 6
"Dziewczyna nie jest naklejką, która zawsze musi się do kogoś kleić"
VOX: torebkowe skarby