Joker będzie miał syna?

i

Autor: screen z Instagram/@veronikajoker.official Beata Koczocik wrzuciła do sieci zdjęcie USG, w którym zdradza płeć spodziewanego potomka

Joker będzie miał syna?! Żona wokalisty podzieliła się wzruszającym zdjęciem

2022-09-23 12:45

Piotr Koczocik to jeden z bardziej lubianych wokalistów disco polo. Kilak tygodni temu jego żona na Instagramie pochwaliła się, że spodziewają się dziecka. Maleństwo pojawi się na świecie najprawdopodobniej po Nowym roku. Beata Koczocik wrzuciła do sieci zdjęcie, pod którym zdradza prawdopodobną płeć dziecka.

Joker zostanie ojcem - syn czy córka?

Zespół Joker jest jednym z najpopularniejszych na scenie disco polo. Hity "Aparatka" czy "Napad na serce" podbijały Best Listę radia VOX FM, a na koncertach zawsze spodziewać się można było tłumów. Wierni fani wiedzą doskonale, że prywatnie wokalista Piotr Koczocik jest mężem jednej z tancerek - Beaty, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie ona kilka tygodni temu zdradziła swoim obserwatorom, że spodziewają się dziecka.

Tym razem umieściła na swoim koncie zdjęcie USG ze wzruszającym podpisem:

Dopiero co dowiedziałam się że jestem w ciąży ♥️ a już mijają 4 mce jak noszę Cię pod serduszkiem ?

VOX FM – Jazda do roboty 2022

W komentarzach posypały się gratulacje. Pojawiło się również pytanie o płeć maleństwa "prawdopodobnie chłopak" odpisała Beata Koczocik. Parze oczywiście gratulujemy i życzymy dużo zdrowia. A maleństwo na świecie pojawi się najprawdopodobniej po nowym roku.

Sonda
Kto jest Najbardziej Roztańczonym Artystą 2022?