Joker&Sequence „W brzuchu motyle” – żona wokalisty skradła show. Gorące sceny w teledysku

i

Autor: YouTube.com/ Joker Official Joker&Sequence „W brzuchu motyle” – żona wokalisty skradła show. Gorące sceny w teledysku

Joker&Sequence „W brzuchu motyle” – żona wokalisty skradła show. Gorące sceny w teledysku

2021-04-25 18:16

„W brzuchu motyle” to najnowsza piosenka od duetu Joker&Sequence. Piosenki można było posłuchać przed premierą tylko w VOX FM, teraz do sieci trafił teledysk. Fani są pod wrażeniem urody żony wokalisty.

Joker przez większość fanów disco polo kojarzony jest z takimi piosenkami, jak m.in.  „Aparatka” czy „Karuzela”. Teraz wokalista, Piotr Koczocik oraz Dj & Sequence stworzyli nowy utwór pod tytułem „W brzuchu motyle”. Fani musieli czekać na nowość kilka miesięcy jednak, jak podkreślają było warto. Internauci doceniają także urodę żony wokalisty. Beata kolejny raz pojawia się w teledysku Jokera i kolejny raz kradnie show.

- Joker w kartach odkrywa wszystko. Piotrek z żoną zrobili to samo i pokazali wspólnie, jak powstaje mega zajefajny numer w połączeniu z Dj Sequencem.?????

- Sztos produkcja ???? Joker śliczną masz żonę pięknie prezentuje się w klipach.

- Kolejny sztos od Was ? jest na muzycznym rynku kilka zespołów disco polo które tworzą hit za hitem i WY niewątpliwie do nich należycie ❤ - komentują internauci.

Myślicie, że Joker&Sequence najnowszym kawałkiem pod tytułem „W brzuchu motyle” zdobędą szczyty list przebojów? A może to hit nadchodzącego lata? Sprawdźcie na voxfm.pl,  jak brzmi najnowszy kawałek od duetu Joker&Sequence”.

Tak zmieniała się Anita Werner

QUIZ. Czy znasz teksty starych piosenek disco polo?

Pytanie 1 z 10
"świat nie wierzy łzom, szkoda naszych łez, świat nie wierzy łzom bo..."