Marcin Miller

i

Autor: AKPA

disco polo

Jorrgus i Boys po 11 latach wydają kolejny wspólny numer! Będzie hit?

2023-05-19 9:19

Dwóch liderów sceny disco polo połączyło swoje siły i po latach wydają kolejny wspólny utwór. Taki duet to spełnienie marzeń wielu słuchaczy. Wiadomość o wspólnej produkcji Jorrgusa i Marcina Millera przyciągnęła uwagę fanów, którzy zaczęli spekulować. To kolejny HIT, czy KIT?

Jorrgus (Jerzy Szuj) i lider zespołu Boys (Marcin Miller) to ikony muzyki disco polo znane w całym kraju i nie tylko. Na ich koncerty przychodzą tysiące fanów, a ich utwory pokochała cała Polska. Jorrgus i Boys na scenie występują od lat i mieli już okazje wydać wspólny utwór. Dokładnie 11 lat temu gwiazdy wydały piosenkę "Nasza muzyka". Cieszyła się ona dużą popularnością, jednak przez lata Jorrgus i Miller nie powtórzyli swojego wspólnego sukcesu. Parę miesięcy temu ten twór dostał nowe życie, ponieważ stał się trendem na Tik toku. Wiele młodych użytkowników uważa, że to jedna z lepszych produkcji disco polo, która jest niedoceniona.

Zobacz także: Gwiazdy disco polo zarabiają KROCIE. Ceny za wesela zwalają z nóg

Kiedy premiera nowego hitu Jorrgusa i Boys?

Jorrgus i Boys już w lutym dodali zdjęcia ze studia z zapowiedzą wspólnego utworu. Fani snuli domysły nad brzmieniami nowego hitu i z niecierpliwością czekali na więcej informacji. Parę dni temu gwiazdy zaspokoiły ciekawość słuchaczy dodając na YouTube krótką zapowiedź premiery. Utwór będzie miał tytuł "Do zobaczenia w Batumi". Są to zdecydowanie letnie romantyczne brzmienia, które przypadły fanom do gustu. Teledysk, tak jak wskazuje tytuł, został nakręcony w Batumi w Gruzji. Jorguss i Boys to doświadczeni wykonawcy, którzy dopracowują każdy szczegół. Efekty ich pracy będziemy mogli ujrzeć już 19.05.2023 o godz. 16:00. Czy będzie to kolejny wakacyjny HIT?

Czekam na całość ;) Będzie super utworek i klip ;) Brawo!

Super zapowiada się niezła zabawa. Już nie mogę się doczekać!

Sonda
Piosenka Jorrgus & Boys...