Justyna Lubas szczerze o swoim pierwszym razie! Trwają wielkie przygotowania

i

Autor: Instagram.com/justynalubas_official

disco polo

Justyna Lubas szczerze o swoim pierwszym razie! Trwają wielkie przygotowania

2023-11-28 14:49

Justyna Lubas po odejściu z zespołu Top Girls nie zwalnia tempa. Wokalistka, która kilka tygodni temu zszokowała wszystkich swoją decyzją o rozstaniu z formacją postawiła na karierę solową. Mogliśmy niedawno usłyszeć jej pierwszy numer "Tańczmy do rana". Teraz Justyna Lubas postanowiła opowiedzieć o swoim pierwszym razie.

Justyna Lubas po odejściu z Top Girls o pierwszym razie

Kiedy kilka tygodni temu Justyna Lubas ogłosiła swoje odejście z zespołu Top Girls internauci zamarli. Nikt bowiem nie spodziewał się takiej decyzji. W końcu to właśnie Justyna jako jedyna została w pierwotnym składzie formacji, która ma na swoim koncie hitowe "Mleczko". Piosenkarka ogłaszając swoje rozstanie z grupą, zapowiedziała jednocześnie, że postawi teraz na karierę solową. I słowa dotrzymała. Niedawno mogliśmy usłyszeć jej premierowy numer "Tańczmy do rana", który zrobił na fanach piosenkarki ogromne wrażenie. Ze swojej decyzji zadowolona wydaje się też sama Justyna Lubas, która ostatnio wręcz promienieje na relacjach, które dodaje do sieci. W przypływie radości była wokalistka Top Girls postanowiła podzielić się też z fanami informacją o jej pierwszym razie. 

WYWIAD JUSTYNA LUBAS

Justyna Lubas o solowej karierze

Justyna Lubas po odejściu z zespołu Top Girls nie zwalnia tempa i nie zamierza się zatrzymywać. Po tym, jak ostatnio mogliśmy usłyszeć jej premierowy numer, który wydała już samodzielnie, teraz zapowiada kolejne kroki. Ostatnio na jej relacji na Instagramie mogliśmy zobaczyć zdjęcie laptopa, a na nim pliki. Justyna podpisała je "Kiedy robisz set listę na pierwszy solowy koncert", co wprost świadczy o tym, że już niebawem będzie miała swój pierwszy raz solo. Czego możemy się po nim spodziewać? Na pewno nowego numeru "Tańczmy do rana". Czujemy też w kościach, że Justyna zapewni publiczności dobrą zabawę, bo przecież nie pierwszy raz pojawi się na scenie w swoim życiorysie. Pozostaje nam trzymać kciuki i oczywiście życzyć powodzenia i dobrego przyjęcia ze strony fanów!