POLSKA OD KUCHNI

Już w niedzielę festiwal "Polska od Kuchni", Roztańczona Polska i VOX FM w Zamościu! Co nas czeka?

2023-08-05 17:29

W pierwszym tygodniu sierpnia "Polska Od Kuchni" ponownie łączy siły z Roztańczoną Polską! Tym razem zapraszamy Was do Zamościa. Będziecie mogli przybić piątkę z ekipą VOX FM. A także skorzystać z szeregu atrakcji, które zaplanowano podczas wydarzenia - pokazów i warsztatów, dobrego jedzenia, muzyki i zabaw dla najmłodszych.

Polska od kuchni w Zamościu

Podczas kolejnej odsłony festiwalu Polska od Kuchni nie będzie nudy! Możecie liczyć na pokazy i warsztaty kulinarne, pyszne regionalne potrawy, poczęstunek najlepszych specjałów z całego województwa, a także wybory miss wdzięku. Spotkacie wystawców z całej Polski, a także wychillujecie się w sielskiej strefie wypoczynkowej. Przygotowano też loterie nagród i moc atrakcji dla najmłodszych. To wszystko od 13:00 na Rynku Wielkim w Zamościu już w niedzielę, 6 sierpnia. Nie zabraknie ekipy VOX FM. W naszej strefie można będzie się poczuć jak w radiu i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Pojawi się również nasza maskotka VOX, z którą także chętnie robicie sobie fotki.

Przypominamy - wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny!

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Roztańczona Polska w Zamościu

W czasie koncertu Roztańczona Polska w Zamościu będzie można zobaczyć i usłyszeć prawdziwą plejadę polskich gwiazd. Na scenie wystąpią:

  • Gosia Andrzejewicz
  • Aleksandra Szwed
  • Stachursky
  • zespół Weekend
  • Andrzej Rybiński

Całe wydarzenie do zobaczenia na Rynku Wielkim w Zamościu lub na antenie TVP3. Początek o 20:00. A poniżej znajdziecie galerię zdjęć, w której możecie zobaczyć, jak bawiliśmy się podczas festiwalu Polska od Kuchni w Sochaczewie w zeszłym tygodniu.

Czy rozpoznasz wszystkie gwiazdy disco polo po zdjęciu? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten gwiazdor?
Zenek Martyniuk