Kajra świętuje 38. urodziny! Sławomir składa wzruszające życzenia

i

Autor: Facebook.com/Sławomir Kajra świętuje 38. urodziny! Sławomir składa wzruszające życzenia

Kajra świętuje 38. urodziny! Sławomir składa wzruszające życzenia

2022-04-27 11:19

Data 27 kwietnia w kalendarzu to z pewnością wyjątkowy dzień w rodzinie Sławomira. Jego żona Kajra właśnie wtedy obchodzi urodziny. "W 38 wiosnę wchodzę tak" - przekazuje swoim fanom na Instagramie Kajra, wrzucając wideo, na którym idzie pewnym krokiem w cekinach, pełnym makijażu i wielkim uśmiechem na ustach. Sławomir też nie zapomina o tym wyjątkowym dniu - dodał poruszający wpis, w którym składa wzruszające życzenia. Przeczytaj!

Rodzina Sławomira ma co świętować! Gwiazdor znany m.in. z takich hitów jak "Miłość w Zakopanem", "Weselny pyton" czy "Megiera", na ten jeden dzień zostaje przyćmiony przez swoją żonę Kajrę. To właśnie ona 27 kwietnia obchodzi urodziny. "W 38 wiosnę wchodzę tak" - przekazuje swoim fanom Kajra, wrzucając wideo na swój profil na Instagramie. Widać na nim jak stąpając pewnym krokiem w cekinach, pełnym makijażu i wielkim uśmiechem na ustach Kajra obchodzi swoje urodziny. W komentarzach nie brakuje życzeń od fanów. "Wszystkiego najlepszego, zdrówka, a o resztę zadba Sławomir" - piszą w komentarzach sympatycy pary.

Sławomir we wzruszających życzeniach urodzinowych dla Kajry

Sporo prawdy musiało być w cytowanym komentarzu, bo na rekcję na wieść o urodzinach Kajry ze strony Sławomira nie trzeba było długo czekać. Artysta w bardzo wylewny sposób postanowił złożyć życzenia urodzinowe ukochanej. W swoich mediach społecznościowych opublikował sporo kadrów z wizerunkiem Kajry. Nie zabrakło również obszernych życzeń . "Cześć to Sławomir. Dzisiaj ta piękna My Lady obchodzi urodziny." - zaczął swój wpis na Facebooku i Instagramie artysta. "Kochanie życzę Ci sił, zdrowia, pokoju i żebyś w nowej wiośnie życia spotkała humbaki, rekiny wielorybie i płaszczki większe od golfa3. Życzę Ci Rock- Polowych podróży, takich 240 na godzinę. I żebyś nie była motylem przesadnie zmęczonym. Twój." - napisał Sławomir. VOX FM również przyłącza się do życzeń. Żyj nam Kajra sto lat!