Kajra w bikini pokazuje zgrabne ciało. GORĄCE zdjęcie wywołało szok u fanów

Kajra w bikini pokazuje zgrabne ciało. GORĄCE zdjęcie wywołało szok u fanów
Autor: AKPA / https://www.instagram.com/superkajra/ Kajra w bikini pokazuje zgrabne ciało. GORĄCE zdjęcie wywołało szok u fanów

Zawsze uśmiechnięta, zarażająca pozytywną energią i szczęśliwa - Magdalena Kajra Kajrowicz nieustannie zachwyca widzów i internautów. Żona Sławomira tym razem postanowiła pochwalić się, że przebywa na wakacjach i odpoczywa ładując akumulator promieniami słońca. Opublikowała zdjęcie, na którym leży w samym bikini. Uwaga komentujących skupiła się na doskonałej figurze gwiazdy, ale również na tym, co znajduje się w tle gorącej fotografii!

Magdalena Kajra Kajrowicz - gorące zdjęcie z plaży

Zdjęcia Magdaleny Kajrowicz zawsze wywołują uśmiech i wzbudzają pozytywne emocje wśród jej obserwujących. Świadczą o tym przemiłe komentarze, a także liczba liczba polubień publikowanych fotografii w mediach społecznościowych. Kajra, co więcej, ceni sobie również prywatne życie i na jej profilach raczej nie znajdziecie fotek zrobionych w domowym zaciszu. Postanowiła, że jej konto w social-mediach poświęcone będzie głównie karierze i ujawniać będzie wyłącznie kulisy pracy w studio nagraniowym czy zapowiadać nowości muzyczne swojego męża. Tym razem zdecydowała się zrobić wyjątek. Pokazała, jak i gdzie spędza upragnione wakacje. Kajra w bikini leży na rajskiej plaży i ewidentnie jest jej bardzo dobrze. Internauci patrząc na opublikowane zdjęcie zwrócili uwagę na coś jeszcze!

Pierwsza Zmiana Komentuje: Alan Kwieciński ma brata bliźniaka?

Kajra - zdjęcie z plaży

Patrząc na zdjęcie ciężko oderwać wzrok od Kajry leżącej na plaży w niebieskim bikini. Żona Sławomira pierwszy raz od dawna odsłoniła tak dużo i zdecydowała się pokazać trochę prywatnego życia. Na fotce, która robi furorę widać Kajrę, a w tle konia stojącego w morzu. Dziwnym trafem oznaczony jest Sławomir, co również nie umknęło uwadze fanów.

  • A w tle Sławomir, mocno opalony widzę - brzmi jeden z komentarzy;
  • Piękne widoki - napisał jeden z fanów;
  • pięknie pani wygląda - docenił komentujący;

Fame MMA 17 KARTA WALK: kto walczy na Fame MMA 3.02.2023? [WALKI]

Nie wiadomo, gdzie została stworzona ta fotografia, ale już wiemy, że Kajra z mężem wrócili bezpiecznie do domu!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany