gwiazdy

Kajra zaliczyła potężną wpadkę! O mały włos, a doszłoby do tragedii

2024-03-11 12:49

Kajra to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Oprócz tego, że koncertuje i wraz ze Sławomirem nagrywa nowe piosenki, występuje także w programie "Tak to leciało!". Podczas nagrań do jednego z ostatnich odcinków doszło do sporej wpadki. Wokalistka mogła przypłacić ją poważnie swoim zdrowiem!

Kajra ze sporą wpadką

Tej wokalistki chyba nikomu szczególnie nie trzeba przedstawiać. Kajra to jedna z najbardziej znanych kobiet na polskim rynku muzycznym. Nic zresztą dziwnego - oprócz tego, że jest żoną Sławomira, tworzy wraz z nim numery, które stają się w Polsce hitami. Tak było chociażby z kawałkami "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny pyton". Sławomir Kajra podróżują po całej Polsce z ich koncertami, a i zdarza się im śpiewać poza granicami naszego kraju. Jednak zajmują się nie tylko tym. Sprawdzają się bowiem również jako prezenterzy telewizyjni. Przez ostatnie lata prowadzili różnego rodzaju imprezy, a obecnie można oglądać ich w TVP jako gospodarzy programu "Tak to leciało!". Kajra regularnie wrzuca na swoje sociale kulisy nagrywek do tego show. I to właśnie na nich można było ostatnio dostrzec poważną wpadkę.

Sławomir i Kajra: „Rozwodu nie będzie. Przysiegaliśmy i tak będzie do końca”

Kajra omal się nie wywróciła!

Praca prezenterki telewizyjnej nie zawsze jest łatwa. A już szczególnie, gdy trzeba mieć na sobie sukienkę, która nie chce współpracować. O tym mogła przekonać się ostatnio Kajra. Na profilu piosenkarki pojawiło się nagranie z przygotowań do najnowszego odcinka "Tak to leciało!". Możemy na nim zobaczyć, jak pięknie ubrana i umalowana Kajra kroczy korytarzami w miejscu, gdzie nagrywany jest program. Jednak w pewnym momencie wokalistka najprawdopodobniej przydepnęła kawałek sukienki butem, przez co o mały włos się nie wywróciła! Na szczęście Kajra szybko wróciła do pionu i nic się nie stało. Jednak aż strach pomyśleć, co by było, gdyby faktycznie upadła na ziemię. A już co gorsza podczas samego nagrania programu. Jak podsumowała jednak z kobiet, którą można usłyszeć na nagraniu Kajry: "bo w sukienkach to trzeba umieć chodzić". Cóż, w takim razie przed Kajrą chyba jeszcze trochę treningów. Życzymy powodzenia!