Kamil Kossakowski pokazał swoją metamorfozę! Pamiętacie jak wyglądał rok temu? Fani "będzie walka"

2022-10-27 10:07

Grupa DiscoBoys to jeden z najbardziej znanych zespołów disco polo młodego pokolenia. Chłopaki podbijają swoimi kawałkami listy przebojów oraz przede wszystkim Internet. Chyba najbardziej aktywny jest wokalista - Kamil Kossakowski, który przeszedł niezłą metamorfozę przez ostatni rok!

Kamil Kossakowski ile schudł wokalista?

Choć ma dopiero 24 lata to już udało mu się podbić scenę disco polo i przede wszystkim serca fanek. Kamil Kossakowski idzie jak burza i razem z DiscoBoys ma talent do wypuszczania prawdziwych hitów. Poza podbijaniem list przebojów ma dar również do mediów społecznościowych. Na TikToku wokalistę obserwuje ponad 2 miliony osób i właśnie tam najczęściej możemy zobaczyć filmiki, w których Kamil tańczy czy prezentuje nowe numery zespołu, ale też dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia.

CZYTAJ TAKŻE: Jak rozróżnić samca szczupaka od samiczki? Po co komu na cmentarzu? O kim śpiewa Dawid Narożny? Pierwsza Zmiana Komentuje

Zębów zazdrości mu nawet Ibisz! Krzysztof Rutkowski w VOX FM

W swoim najnowszym filmiku Kossakowski pokazuje jaką metamorfozę przeszedł przez ostatni rok. Na pierwszym klipie widzimy ujęcie sprzed 12 miesięcy z podpisem "rok temu 82 kg". Kolejne ujęcia to kadry z treningów z podpisem "teraz 74" co oznacza, że Kamil schudł 8 kilogramów. Jednocześnie udało mu się zbudować sylwetkę i na pewno poprawić kondycję. Fani w komentarzach nie kryją podziwu, ale zastanawiają się czy Kamil Kossakowski nie szykuje się przypadkiem do kolejnej walki.

- Wszystko można jeśli tylko się chce....?????

- Brawo byku ?? wszystko się da tylko trzeba robić to co się Kocha ??

- będzie walka?

- Super.??? Ty zawsze jesteś najlepszy??

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska (Topky) z apelem do fanów: Niech moje poświęcenie nie pójdzie na marne

Nowości disco polo październik 2022