Kamil Kossakowski z Discoboys kupił sobie drogą zabawkę. To spełnienie jego marzenia

i

Autor: Instagram.com/kamil_kossakowski

disco polo

Kamil Kossakowski z Discoboys kupił sobie drogą zabawkę. To spełnienie jego marzenia

2023-08-31 13:37

Jedni kupują sobie domy, inni samoloty, a jeszcze inni drogie samochody. Życie gwiazd w Polsce często opływa w luksusy, a te nie szczędzą sobie drogich prezentów. Ostatnio na nowy zakup zdecydował się Kamil Kossakowski. Muzyk disco polo spełnił w ten sposób jedno ze swoich marzeń. Na co się zdecydował?

Kamil Kossakowski z nowym zakupem

Życie gwiazd disco polo to często wiele występów w ciągu roku, wielomilionowe wyświetlenia w sieci i mnóstwo sprzedanych płyt. Jak wiadomo wiąże się to, jak każda praca z zarabianiem pieniędzy. Część gwiazd inwestuje je w swoje luksusowe mieszkania, niektórzy decydują się zagranicznie wyjazdy, a inni stawiają na inwestowanie w swoją twórczość i np. kupują kolejne instrumenty, sprzęt do montażu lub specjalne programy. Jednym z najpopularniejszych muzyków młodego pokolenia jest w ostatnim czasie Kamil Kossakowski z zespołu DiscoBoys. To ta formacja ma na swoim koncie znane hity - "Zarąbista blondi" oraz "Wakacje". Kamil regularnie dzieli się z fanami w sieci informacjami o swoim życiu. Ostatnio pochwalił im się nowym zakupem. Na co zdecydował się piosenkarz?

Kamil Kossakowski z DiscoBoys w Wielkiej improwizacji - tylko w VOX FM

Kamil Kossakowski ma nowego busa

Lider zespołu DiscoBoys zaprezentował na Instagramie fanom swojego nowego busa koncertowego. Szary samochód pomieści w środku z pewnością dużo osób, jednak zanim zespół wyjedzie nim na koncerty, to czeka go lekkie odpicowanie. Kamil ma zamiar umieścić w środku łóżko, telewizor, Playstation, lodówkę, ledy i zabudowę. Na co daje około miesiąc. Ile kosztuje taka furka? Niemało. Muzyk nie zdradził dokładnej kwoty, jednak wiadomo, że za tę cenę można by kupić działkę. Jak podkreślił jednak Kamil - to będzie niezwykłe ułatwienie dla zespołu. DiscoBoys w ciągu roku pokonują bowiem ponad 100 tys. kilometrów, a poprzednie auto w związku z ilością sprzętu do przewiezienia było niewygodne. Zatem życzymy ekipie DiscoBoys samych komfortowych podróży i szerokości na trasie!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"