Karol Zawrotniak (Defis) podczas koncertu  w Pierwsza Zmiana Show VOX FM

i

Autor: VOX FM Karol Zawrotniak (Defis) podczas koncertu w Pierwsza Zmiana Show VOX FM

Karol Zawrotniak (Defis) ujawnił swoją miłość. Nie jest to kobieta

2021-11-22 19:57

Zespół Defis ma na swoim koncie mnóstwo piosenek o miłości, ale dopiero teraz Karol Zawrotniak zdobył się na szczere wyznanie. Wokalista napisał o swojej miłości i nie jest to kobieta. Jednak żeńskie atrybuty są zauważalne.

Karol Zawrotniak jest uwielbiany przez fanów za piosenki które wykonuje ze swoim zespołem. Kiedy zespół Defis pojawia się na scenie, a wokalista śpiewa choćby „Niespotykany kolor” fankom miękną nogi i serce mocniej bije. Karol Zawrotniak nigdy nie przedstawił swojej drugiej połówki choć na jego dłoni błyszczy obrączka. Teraz wokalista zdobył się na szczere miłosne wyznanie. Nie do kobiety ale do drużyny piłki nożnej, której jest wiceprezesem a także zawodnikiem. „Nie wychodzi mi to najlepiej ale kocham to, kocham ten klub, kocham ten klimat i tych ludzi, jesteśmy rodziną” – napisał Karol Zawrotniak na Instagramie. Drużyna nosi nazwę Błękit Cyców stąd skojarzenie z kobiecą urodą wydaje się naturalne. A zupełnie poważnie życzymy sukcesów – awansów i strzelonych bramek!

ZOBACZ TEŻ: Piękni i Młodzi śpiewają hit Suptuastic w Pierwsza Zmiana Show. „Kołysanka” wzrusza, jak nigdy

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Sytuacja na granicy to koszmar. Obowiązkiem jest bronić granic i za to dziękuję. Jednocześnie obowiązkowo trzeba pomóc ludziom, którzy bez wsparcia umrą. Dlatego opublikowałam bardzo rzeczowy i wyważony post na Instagramie. Kim jestem?
Defis "Niespotykany kolor"