Karol Zawrotniak (Defis) podczas koncertu  w Pierwsza Zmiana Show VOX FM

i

Autor: VOX FM Karol Zawrotniak (Defis) podczas koncertu w Pierwsza Zmiana Show VOX FM

Karol Zawrotniak szykuje coś wyjątkowego. Wokalista zespołu Defis prosi fanów, by trzymali kciuki

2023-01-26 10:43

Karol Zawrotniak przekazał znakomitą wiadomość. Jeszcze w czasie karnawału będzie można usłyszeć nowość zespołu Defis. Przynajmniej taki jest plan. Wokalista popularnej grupy disco polo prosi fanów, by trzymali kciuki za to, by wszystko się udało.

Karol Zawrotniak czyli lider zespołu Defis długo kazał czekać fanom na nowość. Ale wszystko wskazuje na to, że w końcu się doczekają. Ostatnie imprezowe hity były nagrywane w duetach. „Jeszcze raz”, który Defis wykonuje z Miłym Panem i Bogdanem Borowskim, czy „Jeden taniec, jedna noc" nagrany w składzie: MiłyPan, Defis i Topky mają miliony wyświetleń w serwisie YouTube. Teraz najwyraźniej przyszedł czas na solowy kawałek.

- Na horyzoncie widzę nowy numer. Zostały ostanie szlify i ruszą prace nad teledyskiem. Czasu do końca karnawału jest mało. Trzymajcie kciuki, aby się udało – napisał Karol Zawrotniak na Instagramie.

Fani nie mogą doczekać się nowości. Niektórzy sugerują, że być może będzie to kolejny utwór w duecie.

ZOBACZ TEŻ: Szczere wyznanie gwiazdy Polo TV. Edyta Folwarska pisze o zaciskaniu zębów mimo wyzwisk

- Rozgrzewam nogi.

- Czekam z niecierpliwością na twój nowy numer. Twoje piosenki są przecudowne, wszystkie znam na pamięć. Czekam na kolejną dawkę uczenia się nowego numeru.

- Karol bo ja czekam sobie na ten numer nowy z @najmilszypan co jest podobno - komentują internauci.

Wesele Marzeń z VOX FM 2023