telewizja

Kasia Gąsienica i Jędrek z Gogglebox. Przed telewizorem rozwiodą się?! Kobieta jest przerażona

2024-05-19 16:51

Rozwód Kasi Gąsienicy i Jędrka z programu Gogglebox. Przed telewizorem to temat, który wzbudził spore emocje wśród internautów. Jednak nie tylko u nich. Informacje wstrząsnęły nawet samymi rodzinami i znajomymi pary. Czy zakochani ze znanego programu TTV faktycznie się rozstaną? Prawda wyszła na jaw.

Gogglebox. Przed telewizorem: rozwód Kasi Gąsienicy i Jędrka

W programie Gogglebox. Przed telewizorem bierze udział mnóstwo uczestników. Widzowie pośród nich mają jednak swoich ulubieńców. To m.in. Izabela ZeiskeJoachim Zeiske czy Sylwia Bomba. Jednak ogromną popularnością i uznaniem cieszą się również Kasia GąsienicaJędrek Gąsienica. Ci w programie TTV występują już od kilku lat. Kiedy do niego dołączyli błyskawicznie zyskali uznanie widzów, którzy w sieci dają im liczne dowody sympatii. Trudno się zresztą dziwić. Jędrek to mąż o jakim marzy wiele kobiet. Kasia Gąsienica z kolei każdego zaraża swoim uśmiechem i pozytywnym podejściem. W dodatku, gdy patrzy się na tę parę na ekranie - widać, że nie brakuje w niej miłości. Ostatnio jednak Kasia Gąsienica Gogglebox. Przed telewizorem wspomniała o... rozwodzie!

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Gogglebox. Przed telewizorem: Kasia Gąsienica i Jędrek rozwód

Rozwód to jeden z najbardziej bolesnych i drastycznych elementów w relacji. Dlatego nic dziwnego, że informacja o potencjalnym rozwodzie Kasi Gąsienicy i Jędrka z programu Gogglebox. Przed telewizorem wzbudziła ogromne wzburzenie w Internecie. Wszystko po tym, jak Kasia Gąsienica powiedziała w wywiadzie z Co za tydzień szokujące słowa: Prawda jest taka, że 2024 należy do nas i nie dociągniemy do dziesiątej rocznicy ślubu (...) Doszliśmy do wniosku, że życie jest za krótkie, życie się ma jedno i po co się męczyć? (...) Dzieci ja zabieram, bo będą ze mną chciały iść na pewno. Nic dziwnego, że po tej wypowiedzi w Internecie zawrzało. Okazuje się jednak, że żadnego rozwodu nie będzie. A przynajmniej na razie. Kasia Gąsienica przeraziła się tym, jak niektórzy odebrali jej słowa. I szybko zdementowała informacje o jej rozwodzie. Chciałoby się powiedzieć - ufff. Zakochanym życzymy dużo szczęścia i kolejnych lat w miłości!