telewizja

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło zadebiutowali w programie Pytanie na śniadanie. Te reakcje widzów zaskakują

2024-02-20 11:38

Za nami jeden z najgorętszych debiutów w polskiej telewizji w ostatnim czasie. Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło poprowadzili swoje pierwsze wydanie programu Pytanie na śniadanie. Jak przyjęli ich widzowie, którzy oglądali odcinek? Po ostatnich nowościach w śniadaniówce, niektóre reakcje mogą być zaskoczeniem.

Pytanie na śniadanie: Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło

To już prawdopodobnie ostatnia, nowa para prowadzących programu Pytanie na śniadanie. We wtorkowy poranek w audycji zadebiutowali Katarzyna PakosińskaPiotr Wojdyło. O tym, że popularna artystka kabaretowa pojawi się na ekranie mówiło się już od kilku dni. Jednak pojawienie się u jej boku Piotra Wojdyło było dla niektórych widzów delikatnym zaskoczeniem. Wiele osób nie wie bowiem kim jest Piotr Wojdyło. Mężczyzna to prezenter, aktor i konferansjer. Współpracował już z TVP w przeszłości, m.in. z jej krakowskim oddziałem. Katarzyna PakosińskaPiotr Wojdyło to kolejna, nowa para prowadzących program Pytanie na śniadanie. Tym samym dołączyli do duetów, które tworzą Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Jak debiutantów ocenili widzowie?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło w Pytaniu na śniadanie - widzowie podzieleni

Debiuty zazwyczaj nie są łatwe. Tym bardziej, gdy mówimy o programie Pytanie na śniadanie. W tym w ostatnich tygodniach zaszły ogromne zmiany, ponieważ pozbyto się wszystkich prowadzących, którzy do tej pory występowali w programie, co oburzyło niektórych widzów. Dlatego nowi prezenterzy nie mieli łatwego zadania. Jak sprostali jemu Katarzyna Pakosińska Piotr Wojdyło? Czy odnaleźli się w programie Pytanie na śniadanie. Na to pytanie tak naprawdę trudno odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż zdania widzów są mocno podzielone, a w komentarzach w sieci dochodzi momentami nawet do ostrej wymiany zdań.

Bardzo fajna para prowadzących

Witamy gościnie???? A cóż to za słowo? Bo nie ma takiego w słowniku języka polskiego. Pora sięgnąć po edukację na poziomie podstawowym 🤓

lecę po kanałach Pani prowadząca. je a ten Pan się wypowiedzieć nie umie. Żegnam

- czytamy w komentarzach na profilu programu Pytanie na śniadanie.

Czy te z czasem się zmienią? O tym przekonamy się zapewne niebawem, gdy Katarzyna PakosińskaPiotr Wojdyło trochę się wyrobią. Na razie sytuacja jest dla nich nowa i zapewne będą potrzebowali trochę czasu, by wejść na "właściwe tory".