KęKę w teledysku Możesz mi

i

Autor: screen/YouTube Takie Rzeczy Label Czy KęKę podbije rynek disco polo?

KęKę nagrał piosenkę disco polo? "Serce mi bije każdego dnia, gdy na mój widok robicie wow" [WIDEO]

2022-07-29 11:15

KęKę to artysta, który lubi robić wokół siebie szum. Ostatnio głośno zrobiło się wokół jego perypetii z autem jednego z koreańskich producentów. Teraz raper dorzuca kolejną cegiełkę do plotek na temat swojej osoby i podrzuca napisaną przez siebie piosenkę disco polo. Jest potencjał na hit 2022?

KęKę jako discopolowiec

Ostatnio najgłośniejszą aferą z udziałem KęKę jest ta z jego samochodem. Po sześciu wizytach u mechanika auto podobno ostatecznie zostało naprawione. Choć nie było łatwo, bo mimo że za każdym razem zapalała się ta sama kontrolka, to jednak fachowcy stawiali różne diagnozy. Finał historii miał być bardzo banalna, a wszystkiemu winny był jeden niewielki, wadliwy czuknik. Sprawie dodaje smaczku, że jest to drugi najpopularniejszy producent aut w Polsce, a model, którym jeździł KęKę jest najchętniej wybieranym.

Artysta dba o to, żeby jego nazwisko nie schodziło z ust Polaków. Tym razem wrzucił do sieci nagranie, na którym śpiewa fragment piosenki disco polo swojego autorstwa. W komentarzach nie brakuje pozytywnych reakcji:

murowany hit lata 2022

musze uslyszec pelna wersje tego

jedna zwrotka pozamiatał pół sceny disco polo?

Czy jest potencjał na hit 2022 roku? Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Plaża w Stegnie w remiksie Tribbsa! Artysta przerobił po swojemu piosenkę o najsłynniejszej plaży w Polsce

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie

Najpiękniejsze pary w świecie disco polo! Zobacz kto tworzy zgrany duet nie tylko na scenie