Hotel Paradise 7: widzowie linczują Klaudię El Dursi. Wypominają jej przeszłość

i

Autor: AKPA

telewizja

Kiedy finał Hotel Paradise 7? Znamy szczegóły i wiemy, gdzie go oglądać

2023-11-01 13:11

Emocje w Hotelu Paradise 7 rosną z odcinka na odcinek. W tej edycji widzowie mieli istny roller coaster wrażeń m.in. za sprawą Rocha, Łucji i Kori. Jesteśmy już jednak coraz bliżej dowiedzenia się, kto wygrał Hotel Paradise 7. Kiedy odbędzie się finał Hotelu Paradise 7? Gdzie oglądać transmisję z tego wydarzenia i czy jest transmisja live? Sprawdźcie.

Hotel Paradise 7 FINAŁ - kiedy i gdzie oglądać?

Siódma edycja Hotelu Paradise zapisze się w pamięci widzów prawdopodobnie jako jedna z najbardziej męczących. Nie brakowało komentarzy, że ten sezon programu był wręcz nie do zniesienia za sprawą dram i ciągłego knucia ze strony uczestników. W tym brał udział m.in. Roch. W czasie emisji show poznaliśmy niewygodne fakty na jego temat, jak chociażby to, że jest rodziną jednego z pracowników TVN. Nic zatem dziwnego, że widzowie Hotelu Paradise 7 zastanawiają się, kiedy odbędzie się finał programu. Tego, kto wygrał Hotel Paradise 7 dowiemy się już niebawem, ponieważ wielki finał randkowego show zaplanowano w listopadzie. Program w związku z ograniczeniem liczby odcinków, które były nadawane w tygodniu skończy się nieco później niż planowano. Wszystko rozstrzygnie się bowiem w czwartek, 9 listopada o 20:00.

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7 FINAŁ - gdzie oglądać, kto zwyciężył?

Finał Hotelu Paradise 7 tradycyjnie będzie nadawany na antenie TVN7. Widzowie, którzy nie mają jednak dostępu do zwykłej telewizji, będą mogli obejrzeć wszystko w Internecie. Transmisja będzie dostępna w streamie online, który można znaleźć w Player.pl. Tam widzowie będą mogli też obejrzeć cały odcinek od początku do końca, jeśli z jakiegoś powodu go przegapią. Kto wygrał Hotel Paradise 7? Tego, kim jest zwycięzca Hotelu Paradise 7 dowiemy się już 9 listopada oglądając finałowy odcinek. Zdaniem widzów spore szanse na zwycięstwo ma Roch. Choć sami oglądający bardzo by tego nie chcieli. Czy ich przewidywania się sprawdzą? Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was przed telewizory, żeby przekonać się o tym samemu. Jedno jest pewne - finał Hotelu Paradise 7 przyniesie nam spore emocje.