Kim jest Marcin Januszkiewicz? To on wystąpi w nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

i

Autor: AKPA

telewizja

Kim jest Marcin Januszkiewicz? To on wystąpi w nowej edycji Twoja twarz brzmi znajomo

2023-09-01 15:44

Marcin Januszkiewicz to uczestnik programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Znany aktor i piosenkarz w kolejnej edycji show będzie wcielał się w znane postaci i odwzorowywał ich śpiew i ruchy. A co wiemy o nim? Ile wzrostu ma Marcin Januszkiewicz, jaki jest jego wiek, utwory i czy ma żonę? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Marcin Januszkiewicz - Twoja twarz brzmi znajomo 2023

Marcin Januszkiewicz to uczestnik 19. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2023. Będzie wcielał się w najbardziej znanych piosenkarzy i piosenkarki. Wraz z nim w programie pojawią się także inni uczestnicy. To Ewelina Flinta, Nick Sinckler, Pola Gonciarz, Kuba Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Jakub Gąsowski i Magdalena Kumorek. Co wiemy jednak o samym Marcinie Januszkiewiczu?

Marcin Januszkiewicz - kim jest? Kariera

Marcin Januszkiewicz to aktor, którego doskonale znają widzowie. Gwiazdor grał w licznych serialach telewizyjnych, na deskach teatru, a także udzielał się w dubbingu. Dorosły Simba w filmie Król Lew z 2019 to właśnie głos Marcina Januszkiewicza. W kreacjach aktorskich mogliśmy natomiast podziwiać mężczyznę m.in. w serialach Nieobecni, Warszawianka, Archiwista oraz Na Wspólnej. Aktor występował również w teatrze. Był związany m.in. z Teatrem Komedia w Warszawie, Teatrem Studio Buffo w Warszawie i Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

Marcin Januszkiewicz - koncerty, utwory

Marcin Januszkiewicz to nie tylko aktor, ale i znakomity wokalista. Kojarzony jest m.in. z twórczością Agnieszki Osieckiej, a to za sprawą wykonywania przez niego jej utworów. Za swoje interpretacje był wielokrotnie nagradzany. Piosenkarz jest również znany z koncertu "Piosenki to...? - koncert Osiecka, Młynarski, Przybora, Kofta".

VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!

Marcin Januszkiewicz - wiek

Marcin Januszkiewicz urodził się 20 marca 1987 w Piotrkowie Trybunalskim. W 2023 roku ma zatem 36 lat.

Marcin Januszkiewicz - wzrost

Marcin Januszkiewicz jest z pewnością jednym z wyższych aktorów w Polsce. Mężczyzna ma bowiem 184 cm wzrostu.

Marcin Januszkiewicz - żona

W social mediach Marcina Januszkiewicza trudno szukać informacji o tym, aby aktor miał żonę. Nie dodaje także zdjęć ze swoją drugą połówką, co może świadczyć o tym, że dba o swoją prywatność.

Marcin Januszkiewicz - Instagram

Marcin Januszkiewicz jest aktywny w social mediach. Aktor prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zamieszcza zdjęcia i filmy ze swojej pracy, a także zabawne relacje, pokazujące, że ma spory dystans do siebie. Na Instagramie znajdziemy go pod nickiem marcinjanuszkiewicz. Obserwuje go tam ponad 14 tys. osób.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - czyje to metamorfozy?

Pytanie 1 z 6
Kto jest na zdjęciu jako Zbigniew Wodecki?
Zdjęcie