Kizo chce zostać gwiazdą disco-polo! Stanowcza deklaracja rapera

i

Autor: screen z teledysku na YouTube: Kizo - DISNEY (prod. Sergiusz & Leśny) Kizo chce zostać gwiazdą disco-polo! Stanowcza deklaracja rapera

Kizo chce zostać gwiazdą disco-polo! Stanowcza deklaracja rapera

2023-03-22 9:08

Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce, zawodnik freak-fightowych gal MMA, człowiek produkujący autorską pizzę oraz osobistość muzyczna mająca na koncie kilkadziesiąt certyfikatów za sprzedaż albumów. Kizo jest wszechstronnym artystą, a każdy jego kolejny ruch sprawia, że już nic nie musi robić w życiu. Zapewnił natomiast, że mógłby zostać gwiazdą disco-polowego programu telewizyjnego! O co chodzi? Poznajcie szczegóły już teraz.

Kizo w disco-polo spróbowałby pobić popularnością Zenona Martyniuka, Radka Liszewskiego czy Marcina Millera. Nie byłby bez szans, bo raper od samego początku swojej przygody z muzyką udowadnia, że wszystko czego dotknie zamienia w złoto, platyny, a nawet diament. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że od 2017 roku zdobył kilkadziesiąt certyfikatów, a ostatnie, diamentowe wyróżnienie, odebrał za album Jeszcze 5 Minut. Patryk Woziński jest wszechstronnym artystą potrafiącym stworzyć uliczny, bujający numer, banger do samochodu, ale także przyjemny letniaczek, który później podbija Bestlistę VOX FM. Tak było w przypadku utworu Disney, który do dziś możecie usłyszeć na naszej antenie. Jeden z najpopularniejszych raperów w naszym kraju szykuje się do wydania ósmego studyjnego albumu, a zapowiada go singiel Taxi, Patocelebryta, Milord, a także Discopolo. To właśnie ten ostatni numer wywołał spore zamieszanie i sprawił, że fani zaczęli marzyć o jego występie w popularnym show telewizyjnym.

Roksana Węgiel gwiazdą disco-polo! Internauci w dużym szoku, gdy TO zobaczyli

VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!

Kizo w disco-polo - o co chodzi?

Kizo na swoim InstaStories zorganizował sesję Q&A, czyli internauci mogli zadawać mu pytania, a on na nie odpowiadał. Jedna z intrygującyh fanów kwestii dotyczyła przyszłości i w sumie też przeszłości. Woziński nagrał bowiem singiel pt. Discopolo, w którym pada stwierdzenie: Ja mogę być królem disco. Jako iż doskonale wiemy, iż Woziński uwielbia próbować nowych rzeczy, to nic dziwnego, że fani uwierzyli w jego deklaracje. Fan zapytał go, czy poszedłby do programu DiscoStar i zaśpiewał piosenkę o wspomnianym tytule. Raper z dystansem odpowiedział, że oczywiście.

Po akcji z Quebonafide, który w 2020 roku wrócił do przeszłości, udając zamkniętego w sobie, w stroju informatyka pojawiał się w telewizyjnych programach i tym samym promował płytę Romantic Psycho - już nic nas nie zaskoczy. Kizo udział w programie mającym na celu wyłonienie nowej gwiazdy disco-polo mógłby zamienić w doskonałą promocję swojej ósmej studyjnej płyty. Nawet, jeśli ma odpaść w eliminacyjnym odcinku.

Sonda
Kizo - czy lubisz muzykę rapera?
Kizo

i

Autor: Instagram / https://www.instagram.com/kizo_wnik_058/