Daj To Głośniej

i

Autor: YouTube DAJ TO GŁOŚNIEJ Wokalistka i gitarzysta Daj To Głośniej zaręczeni?

Kolejne zaręczyny w świecie disco polo! Wokalistka Daj To Głośniej powiedziała TAK

2022-07-25 10:14

Mama ostrzegała, a ona jak widać posłuchała. I już nie będzie sama wianków zaplatała! Wokalistka Daj To Głośniej zaręczona. Kto oświadczył się pięknej i temperamentnej Emilii Saneckiej?

Emilia Sanecka z Daj To Głośniej zaręczona!

"She said yessss… ♥️" napisał pod zdjęciem dłoni z pierścionkiem na palcu Tobiasz Hes. Wszystko wskazuje na to, że wybranką jego serca jest właśnie koleżanka z zespołu Daj To Głośniej - Emilia Sanecka. Ta sama fotka pojawiła się na Istagramie zarówno Emilii jak i Tobiasza.

Wokalistka do tej pory niechętnie chwaliła się swoim życiem uczuciowym w sieci. Również na pytania dziennikarzy w tym temacie odpowiadała raczej zdawkowo. Od kilku dni na jej profilu możemy podziwiać relację z pięknych wakacji i wypoczywają na słonecznych plażach. Czy i kiedy para planuje ślub? Tego na razie jeszcze nie wiadomo. Śledźcie uważnie naszą stronę by być na bieżąco z informacjami ze świata disco polo.

CZYTAJ TAKŻE: Kasia z Top Girls rozebrała się na plaży. Zdjęcia w bikini są obłędne! [GALERIA]

Cudowne, niezapomniane, gorące, jak najbardziej wyjątkowe wczasy na jakich byłam, na jakich jestem :) W tym wszystkim zaskakujące zaręczyny pod palmami❤️??,słoneczna pogoda, tutejsi ludzie bardzo kontaktowi i przyjaźni. Poznałam też mega pozytywną parę z Polski - być może przeczytają i im się ciepło na serduchu zrobi:) Życzę Wam wszystkim, żeby choć raz w życiu każdemu trafiła się taka słodka przygoda, która potrwa kilka dni i porządnie rozprostuje Wam kości i umysł?❤️?

- napisała pod zaręczynowym postem Emilia.

Zaręczyny w zespole Daj To Głośniej?

i

Autor: screen/Instagram @emilasanecka Czy Tobiasz Hes oświadczył się Emilii Saneckiej?
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...

Prawdziwe historie miłosne tylko w "Kochaj albo Rzucaj" - posłuchaj podcastu.

Listen to "Kochaj albo Rzucaj - Podcasty VOX FM" on Spreaker.