„Kolorowe chusty” zawirują tego lata! Don Vasyl i Mejk w duecie: „Coś pięknego”

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk „Kolorowe chusty” zawirują tego lata! Don Vasyl i Mejk w duecie: „Coś pięknego”

„Kolorowe chusty” zawirują tego lata! Don Vasyl i Mejk w duecie: „Coś pięknego”

2021-07-01 11:47

Tego nikt się nie spodziewał! Don Vasyl, ikona muzyki romskiej, zaprosił do współpracy gwizdy disco polo. Wspólnie z zespołem Mejk nagrał kawałek pod tyłem „Kolorowe chusty" i przenosi fanów w inny, muzyczny świat.

Utwór „Kolorowe chusty” w wykonaniu duetu Don Vasyl i Mejk miał mieć premierę już w ubiegłym roku. Kawałek powstał specjalnie na Festiwal Muzyki Romskiej w Ciechocinku. Jednak pandemia pokrzyżowała plany muzykom, którzy na pomysł wspólnej piosenki wpadli już dwa lata temu. Ku uciesze fanów pomysł udało się w końcu zrealizować. Piosenki jeszcze przed premierą można było posłuchać w VOX FM.  Teraz utwór w raz z teledyskiem trafił do sieci. Internauci są zachwyceni.

- Świetnie!!! Jestem pod wrażeniem wykonania oraz przekazu jakości wideo. Pozdrawiam! 

- Coś pięknego. Brakuje cygańskich piosenek na rynku Disco Polo. W latach 90 było sporo takich produkcji.

- SUPER ?? miło się słucha aż nogi same rwą się do tańca ?????????? - czytamy w licznych komentarzach po teledyskiem do piosenki „Kolorowe chusty”.

Teledysk do piosenki "Kolorowe chusty" został zrealizowane w Ciechocinku, w towarzystwie licznej ekipy kuracjuszy, którzy bawili się na planie razem z artystami. Pierwszy raz przed wielką publicznością wokaliści wykonają kawałek na Festiwalu Muzyki Romskiej w ramach Letniej Trasy Dwójki w Płocku 18 lipca. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do piosenki „Kolorowe chusty” duetu Don Vasyl i Mejk.

QUIZ. Kultowe piosenki z bajek po polsku. Uzupełnij brakujące słowo. Łatwo nie będzie

Pytanie 1 z 15
Pocahontas. "Ty masz mnie za ... dzikuskę"
Najlepszy Koncert Świata