Bogumił Romanowski/Łobuzy

i

Autor: VOX FM/screen z Instagram @łobuzgram Wokalista Łobuzów z poważną kontuzją kolana. Fani czekają na informację o koncertach

Koncerty Łobuzów odwołane? Poważna kontuzja wokalisty! Fani: Wracaj do zdrowia

2022-08-09 9:25

Koncert Łobuzów w Stężycy fani na pewno zapamiętają na długo. Wokalista formacji wyszedł na scenę o kulach z powodu kontuzji kolana, której doznał podczas próby. Występ wisiał na włosku, jednak sztab ludzi pomógł Boogiemu wyjść na scenę. Co z innymi koncertami Łobuzów?

Czy Łobuzy odwołają koncerty?

Kolano jest poważnie uszkodzone. Jak wiecie z naszej strony, wokalista zespołu Łobuzy podczas ostatniego koncertu z cyklu Wakacyjna Trasa Dwójki w Stężycy doznał kontuzji. Bogumił Romanowski znany jako Boogie na scenie zazwyczaj się nie oszczędza i podczas występów formacji zazwyczaj tańczy i skacze animując publiczność. Tym razem było inaczej. Artysta na scenę musiał wejść o kulach. Wszystko przez wypadek podczas prób do koncertu.

Dużo osób myślało, że to żart - niestety nie. Na wczorajszych próbach poważnie uszkodziłem sobie kolano w następstwie czego będę musiał przejść operację jeszcze w tym tygodniu. Nie udałoby się wczoraj wystąpić gdyby nie pomoc medyków, produkcji, reżyserów oraz tancerzy, którym bardzo dziękuję!

Mimo wszytko nie poddajemy się i lecimy dalej! O zmianach w koncertach poinformujemy Was jak tylko będzie to możliwe.

- czytamy na Instagramie zespołu.

Ja Wam pokażę! Garść porad jak radzić sobie z upałami od Marysi Pawłowskiej z VOX FM

Pod postem Łobuzów od razu posypały się komentarze z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. Zarówno od fanów, jak i kolegów i koleżanek z branży. Post skomentowała między innymi Elwira Mejk, Gosia Główka z formacji Camasutra, Paweł Jasionowski (Masters) czy zespół Daj To Głośniej z oficjalnego konta.

Wracaj jak najszybciej do zdrowia Boogie i niech cię nie boli ??

- napisała jedna z fanek. Gdy tylko będzie wiadomo co dalej z koncertami Łobuzów na pewno poinformujemy Was na www.voxfm.pl

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: