Koniec Dzień dobry TVN! Wiemy, co zajmie miejsce programu

i

Autor: AKPA Koniec Dzień dobry TVN! Wiemy, co zajmie miejsce programu

telewizja

Koniec Dzień dobry TVN! Wiemy, co zajmie miejsce programu

2024-06-27 21:58

To już oficjalne! Koniec programu Dzień dobry TVN. Wielu widzów w ostatnich dniach mogło się mocno zdziwić, włączając o poranku telewizor. Wszyscy byli bowiem przyzwyczajeni do tego, że z ekranu witają ich m.in. Dorota Wellman, Marcin Prokop, Damian Michałowski czy Paulina Krupińska. W ramówce zaszły jednak poważne zmiany.

Dzień dobry TVN zniknęło z ramówki stacji

Program Dzień dobry TVN to jeden z ulubionych formatów Polaków. Od lat o poranku widzów TVN witają pary uśmiechniętych prowadzących, to m.in. Marcin ProkopDorota WellmanEwa DrzyzgaPaulina Krupińska czy Damian Michałowski. Ze śniadaniówki TVN sporo można się dowiedzieć. W programie prezentowane są bowiem treści dotyczące m.in. zdrowia, wnętrz czy wiadomości prawne. Nie brakuje też newsów ze świata gwiazd. Nic dziwnego, że widzowie TVN chętnie zasiadali przed ekranami, by oglądać Dzień dobry TVN. Jednak to uległo zmianie. Osoby, które włączyły w tym tygodniu o poranku TVN zastały zupełnie inny program. Co w takim razie dalej z popularną śniadaniówką nadawaną w TVN? Czy to już oficjalny koniec programu? Mamy dobre wiadomości dla widzów tego formatu.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Dzień dobry wakacje na antenie TVN

Widzowie, którzy zmartwili się brakiem programu Dzień dobry TVN mogą odetchnąć z ulgą. Co prawda produkcja zniknęła z anteny TVN, ale nie na zawsze. Program, jak co sezon poszedł na wakacyjną przerwę i wszystko wskazuje na to, że po krótkich wakacjach ponownie zagości nie ekranach. Fani Dzień dobry TVN nie muszą się jednak smucić. Ich ulubieni prezenterzy i najciekawsze tematy pojawią się w programie Dzień dobry wakacje, który jak co roku będzie można oglądać w wakacyjne weekendy o 8:45. Jeśli komuś jednak brakuje tematów poradniczych o poranku, to zawsze można się też przerzucić na Pytanie na śniadanie. To nadawane jest w TVP2 bez zmian od poniedziałku do niedzieli.

Listen to "Inny świat. Gustaw Herling-Grudziński. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.