Joker

i

Autor: screen/YouTube Joker Official "Kosmiczna dziewczyna" czyli najnowsza propozycja od Jokera! Sprawdź kiedy słuchać przedpremierowo

"Kosmiczna dziewczyna" czyli najnowsza propozycja od Jokera! Sprawdź kiedy słuchać przedpremierowo

2022-06-22 11:32

Tuż przed rozpoczęciem wakacji czas na gorącą premierę od Jokera. "Kosmiczna dziewczyna" to najnowsza propozycja od artysty. Przedpremierowo będziecie mogli usłyszeć ją na antenie radia VOX FM. Kiedy słuchać?

Joker z nowym numerem na lato

Ostatni dzwonek, zakończenie roku szkolnego i... wakacje! Na ten gorący, imprezowy czas wielu artystów wypuszcza swoje propozycje, w nadziei, że to właśnie ich numer zyska tytuł hitu lata. Wśród nich nie zabrakło Jokera. We współpracy z Sequencem wyprodukował on gorącą nowość "Kosmiczna dziewczyna".

Panowie już kilka razy pokazali, że wspólnie potrafią zaserwować nam naprawdę dobry, imprezowy numer. "Z dnia na dzień" czy "Aparatka" to kawałki doskonale znane słuchaczom radia VOX FM. Czy najnowszy numer również podbije Wasze serca i dojdzie na szczyt Best Listy? Przekonamy się już niebawem. A "Kosmiczną dziewczynę" przedpremierowo usłyszycie już dziś ok. 20:20 tylko na naszej antenie.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - gdzie gramy? Jak dojechać autobusem i samochodem, gdzie zaparkować?

Najlepszy Koncert Świata VOX FM Warszawa 2022