Królowa życia znajdzie męża?! Dagmara Kaźmierska ma być nową twarzą Polsatu

i

Autor: AKPA

telewizja

Królowa życia znajdzie męża?! Dagmara Kaźmierska ma być nową twarzą Polsatu

2023-10-09 22:24

Dagmary Kaźmierskiej raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Przez wiele lat gwiazda rozbawiała widzów TTV w programie "Królowe życia". Teraz, jak donoszą portale, celebrytka ma w telewizji zacząć wielkie poszukiwania męża. Co z tego wyniknie i czy istnieje chociaż choć cień szansy że, serce królowej życia znowu zabije szybciej?

Dagmara Kaźmierska poszuka męża w telewizji

Mało kto nie kojarzy tej twarzy albo charakterystycznego sposobu bycia. Dagmara Kaźmierska kilka lat temu pojawiła się w telewizji w programie "Królowe życia" i widzowie ją pokochali. Choć w międzyczasie na jaw wyszły jej błędy z przeszłości, to szybko wszyscy o nich zapomnieli. Kaźmierska zachwyciła bowiem swoim sposobem bycia, tym, że nigdy nie gryzie się w język i potrafi nawet najbardziej poważną sytuację obrócić w żart. Jakiś czas temu "królowa życia" zniknęła jednak z ekranów telewizorów, a fanom pozostało jedynie oglądanie jej na Instagramie i Tik Toku. To tam udzielała się ze swoim synem Conanem i przyjacielem Jackiem. Niektórzy sugerowali nawet, że Dagmara i Jacek są razem. Okazuje się jednak, że to raczej tylko plotki. Królowa życia ma bowiem zacząć wielkie poszukiwania męża w telewizji.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Królowa życia chce znaleźć męża

Na antenie Polsatu mogliśmy już oglądać wielkie poszukiwania miłości przez Dodę. Przed kamerami się to jej jednak nie udało. Teraz swoich sił ma spróbować Dagmara Kaźmierska. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl w Polsacie trwają wielkie przygotowania do programu, w którym królowa życia będzie szukała swojej miłości na całe życie. I z dotychczas nagranego materiału ma wynikać, że będzie to jeden z najzabawniejszych programów w Polsce. Patrząc na to, jak do tej pory dała nam się poznać Dagmara, czujemy, że nie są to słowa na wyrost i może nas czekać naprawdę niezłe show. Kiedy będziemy mogli zobaczyć "Dagmara szuka męża"? Tego na razie nie wiadomo. Nie ujawniono też, w którym z Polsatowskich kanałów możemy spodziewać się nowego programu. Jedno jest pewne - zapowiada się prawdziwa petarda.

Listen on Spreaker.