telewizja

Krzysztof Ufnal z Gogglebox. Przed telewizorem jakiego nie znacie! Czy ma dziewczynę?

2024-05-22 9:10

Program Gogglebox. Przed telewizorem już od wielu lat cieszy się sporym uznaniem wśród widzów. Na tym korzystają też jego bohaterowie. Wielu z nich zrobiło pokaźne kariery i zyskało sporo obserwatorów w sieci. Tym może pochwalić się m.in. Krzysztof Ufnal. Jaki na co dzień jest uczestnik Gogglebox. Przed telewizorem? Sprawdźcie!

Krzysztof Ufnal z Gogglebox. Przed telewizorem na co dzień

Śmiało można powiedzieć, że format Gogglebox. Przed telewizorem nadawany w TTV od dekady był strzałem w dziesiątkę. Program mimo upływu lat nadal cieszy się sporym uznaniem ze strony widzów, a jego uczestnicy mogą pochwalić się sporymi zasięgami w sieci. Sama Sylwia Bomba ma w social mediach ponad 900 tys. obserwatorów i wystąpiła w programie Taniec z gwiazdami. Na brak fanów nie narzekają też m.in. Agnieszka KotońskaIzabela Zeiske czy Mariusz Kozak. Jednak nie tylko im Gogglebox. Przed telewizorem wyszło na plus. Na show zyskał też Krzysztof Ufnal. Ten komentuje programy i seriale w towarzystwie swoich dwóch kumpli. Panowie regularnie sobie dogryzają, ale i ostro komentują to, co widzą na ekranie. Jednym słowem - sporo się dzieje, a za to widzowie ich kochają. Jaki jest jednak Krzysztof UfnalGogglebox. Przed telewizorem na co dzień? I czy ma dziewczynę?

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Czy Krzysztof Ufnal z Gogglebox. Przed telewizorem ma dziewczynę?

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Krzysztof Ufnal sporo zyskał między programowi Gogglebox. Przed telewizorem. Od czasu jego pojawienia się w tym formacie zdążył już m.in. poprowadzić program Kto to kupi?, a także wystąpić w formacie Nasi w mundurach i go wygrać. W życiu Krzyśka spore znaczenie ma sport. W jego social mediach regularnie przewijają się fotki z treningów. Uczestnik Gogglebox. Przed telewizorem prowadzi też swój podcast. Co jeszcze o nim wiemy? M.in. to, że od kilku lat jest szczęśliwie zakochany, więc niestety dziewczyny, które marzyły o tym, by skraść jego serce, muszą obejść się smakiem. Patrząc na jego fotki na Insta, można też dojść do wniosku, że mocno kocha koty! Zapewne równie mocno, jak kochają go widzowie Gogglebox. Przed telewizorem.