Ktoś podszywa się pod Marcina Millera z zespołu Boys! Muzyk ostro odpowiedział

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Ktoś podszywa się pod Marcina Millera z zespołu Boys! Muzyk ostro odpowiedział

2023-07-28 7:00

Podszywanie się pod gwiazdy w Internecie to w ostatnich latach spory problem. Przestępcy coraz częściej się na to decydują. Wykorzystują zaufanie fanów do znanych osób, by wyłudzić dane lub pieniądze. Ostatnio ofiarą tego procederu padł Marcin Miller znany z zespołu Boys. Nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Marcin Miller padł ofiarą oszustów

Marcin Miller to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Piosenkarz zespołu Boys wykreował m.in. numery "Szalona", "Najpiękniejsza dziewczyno" oraz "Ostatni dzień, ostatni noc", które tak chętnie śpiewamy od lat na imprezach, weselach i koncertach. Przez cały ten okres piosenkarz może pochwalić się wieloma wydanymi płytami, setkami, jeśli nie tysiącami odbytych koncertów, a także ogromnym gronem fanów na całym świecie. Marcin Miller nie zapomina też o swoich miłośnikach, którym poświęca dużo uwagi. Fani bardzo ufają muzykowi, chętnie jeżdżą na jego koncerty i komentują jego posty w sieci. Nie dziwi, więc, że tę rozpoznawalność i wiarę w swojego idola postanowili wykorzystać oszuści.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Marcin Miller ostro o oszustach

Marcin Miller na swoim profilu na Instagramie opublikował jedną z wiadomości, którą oszust wysłał (najprawdopodobniej) do jednego z jego fanów. Osoba ta podaje się za znanego muzyka i pisze: tak miło mieć cię tutaj na moim prywatnym koncie. Jak się masz? Dziękuję bardzo za miłość i wsparcie, naprawdę doceniam. Niewykluczone, że po tej wiadomości mogłaby nastąpić np. próba wyłudzenia pieniędzy. Takie metody oszustw są coraz popularniejsze wśród przestępców. Dlatego Marcin Miller w ostrych słowach przestrzegł swoich fanów przed tego typu wiadomościami.

Jakiś FRAJER podszywa się pode mnie😡. Uwaga na „sfela”💪😉

- czytamy w podpisie do zdjęcia (zachowano pisownię oryginalną), które zamieścił muzyk.

Fani w komentarzach odpowiedzieli na ten post, zwracając uwagę, że sami otrzymali podobne wiadomości, a oszuści próbowali się podszywać też m.in. pod znanych aktorów. Właśnie dlatego w sieci powinniśmy być obecnie szczególnie uważni.

Największe przeboje disco polo lat 90. - dokończ teksty piosenek!

Pytanie 1 z 8
Bayer Full śpiewali o majteczkach w...